Wpis z mikrobloga

#gory #tatry #spermiarzalert
ale grupy tematyczne na fejsie to jest rak xD
laska 5/10 kawałek nogi pokaże, a faceci bez godności spermią do zwykłej karyny, i to jeszcze pod swoim imieniem i nazwiskiem. Ja się nie dziwię, że laski wolą facetów z zachodu, bo tamci chociaż trochę godności mają, a swoją postawą dają do zrozumienia, że to laska musi się starać o faceta.
A, i Ci spermiarze podobno stawiają obcym laskom bilety na pociąg, żeby przyjechały w góry. Czy przyjeżdżają do tych spermiarzy - nie wiem, ale się domyślam xD
Pobierz zloty_wkret - #gory #tatry #spermiarzalert 
ale grupy tematyczne na fejsie to jest ra...
źródło: gg677
  • 37
@zloty_wkret z całym szacunkiem ale rak to twoje wpisy XD zwłaszcza ze jesteś w nich takim samym spermiarzem jak ludzie z których się tu śmiejesz. Ot typowy wykopek hipokryta
@Notes: nie zgodzę się. Ja na stronie ze śmiesznymi obrazkami (czyt. strona wykop.pl) występuję w roli satyryka i opisuję otaczającą mnie rzeczywistość w sposób prześmiewczy, ale też zaczepny, a czasami wręcz prowokacyjny. Różnica między mną a spermiarzami z innych zakątków internetu jest taka, że wykop zrzesza anonimowe osoby i nikt tu się nie udziela pod swoimi prawdziwymi danymi (w tym ja), a ludzie ze screena to robią i sami się ośmieszają.
@zloty_wkret

Ja się nie dziwię, że laski wolą facetów z zachodu, bo tamci chociaż trochę godności mają, a swoją postawą dają do zrozumienia, że to laska musi się starać o faceta.


Polki to akurat wolą tych ze wschodu i tak się składa, że to jeszcze większe spermiarze.
@zloty_wkret: mnie najbardziej smieszy #!$%@? pillowcow o jakiejs magicznej scianie po 30tce u bab xD pamietam byl kilka lat temu kolo co #!$%@? sam terenowym motorkiem do afryki, objechal cala i nagrywal na YT. zero zainteresowania. 20k subow zdobyl. inny koles opierodlil swiat dookola nowym gsxrem, to juz bylo z 10 lat temu, regularnie nagrywa, podroze nie podroze, #!$%@? muje, 80k subskrypcji. jakas raszpla w srednim wieku zaczela nagrywac dokladnie takie
@zloty_wkret: grupa nazywa się Wspólne wypady w góry i chodzi w niej o to żeby się poznawać online i jeździć razem w góry a nie płakać w piwnicy i zamieszczać komentarze ludzi którzy chociaż próbują, jakby ci ludzie cokolwiek złego zrobili.