Wpis z mikrobloga

#gory #tatry #spermiarzalert
ale grupy tematyczne na fejsie to jest rak xD
laska 5/10 kawałek nogi pokaże, a faceci bez godności spermią do zwykłej karyny, i to jeszcze pod swoim imieniem i nazwiskiem. Ja się nie dziwię, że laski wolą facetów z zachodu, bo tamci chociaż trochę godności mają, a swoją postawą dają do zrozumienia, że to laska musi się starać o faceta.
A, i Ci spermiarze podobno stawiają obcym laskom bilety na pociąg, żeby przyjechały w góry. Czy przyjeżdżają do tych spermiarzy - nie wiem, ale się domyślam xD
zloty_wkret - #gory #tatry #spermiarzalert 
ale grupy tematyczne na fejsie to jest ra...

źródło: gg677

Pobierz
  • 37
@zloty_wkret: wszelkie grupy z górami mają tą przypadłość. Jeszcze wypinanie się w legginsach. Kolejne grupy, to takie, gdzie są typowo męskie zawody. Dołączy jedna normalna z wyglądu kobieta, które nie jest atrakcyjna, ale pokaże trochę cycka i że dotyka narzędzia i już od razu sperma uderza do głowy podkreślając wyjątkowość płci żeńskiej. Następne zaś, to wszelkie związane z fotografią - najlepiej się klikają te, gdzie pokazana jest zamazana #!$%@?, cycki, dupa.
@zloty_wkret to spermiarstwo rujnuje relacje damsko męskie i nie mówcie, że jest inaczej. Baba nigdy nie zdecyduje się na poważną relacje z takim podnóżkiem, ewentualnie będzie go doić, ale jak widzi, że banda zciśnieniowanych napaleńców jest gotowa zrobić dla niej wszystko to żal nie wykorzystać okazji.

A ten typ z liskiem i motylkami równie dobrze mógłby napisać "depcz mnie skarbie", bo to taki sam obślizgły, uległy vibe.
@zloty_wkret: to samo kiedyś widziałem - była taka grupka "Tatry nasz milosc" czy coś takiego i tam taka zasuszona baba po 40tce po licznych wizytach w solarium wstawiła zdjęcie a w komentarzach masa facetów spermila
@zloty_wkret ostatni komentarz wymiata. Co to grup na FB to zapraszam na tatromaniakow czy beskidomaniakow gdzie to się zamieniło w jakiś Instagram czy inny ściek. jakiś kadr z lachonem czy innym tucznikiem zawalony, tysiące laików, widoków na panoramy miejsc jak na lekarstwo. Tylko jakieś cykliczne akcje z jakimiś miskami czy kamieniami to główny temat tych grup. A społeczność .. na to szkoda szczepić języka. Norma jest jak się zapytasz gdzie było robione
@Kamokamo: w jakiś sposób niszczy relacje damsko męskie skoro jak sam zauważyłeś spermiarstwo to nie jest dobra metoda na zaruchanie xD
Ale trzeba tez zaznaczyć, ze tego typu grupy sa pełne ludzi z innego swiata, jak jakiś facet co nie wyglada jak totalna abominacją wrzuci zdjęcie to kobiety tez potrafia śluzowac