Wpis z mikrobloga

@jankes83: Ogromna część konfiarzy doskonale zdaje sobie sprawę czym jest konfa i jakie to nieszczęście dla Polski. Rzecz w tym, że przeciętny wyborca konfy to cholernie nieszczęśliwy człowiek, bez kobiety i fajnych perspektyw często z tytułem magistra, które produkowane są w Polsce hurtowo i byle jak.

Dla nich ważne jest to, żeby zgnoić drugiego Polaka i żeby ten drugi tez miał tak samo #!$%@? i tyle. Tu nie ma żadnej większej
Dla nich ważne jest to, żeby zgnoić drugiego Polaka i żeby ten drugi tez miał tak samo #!$%@? i tyle


@SzejdiSlimSzejdi: to też, ale wielu z nich złapało się na populistyczne gadki na temat grilla, dwóch samochodów i domu. Tak jak mówił Korwin. Cytuję "Program konfederacji jest dla idiotów"
@jankes83:

"Program konfederacji jest dla idiotów"


Albo dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu aby się wgłębić zbyt mocno w to czym tak naprawdę jest konfederacja - dlatego konfiarskie trolle na wykopie mają taki ogromny ból dupy gdy obnaża się prawdę o tej bandzie ruskich populistów.

Ja jestem jakoś dziwnie spokojny, że większość z tego nowego narybku po prostu nie pójdzie na wybory.
nie mają zbyt wiele czasu aby się wgłębić zbyt mocno w to czym tak naprawdę jest konfederacja


@SzejdiSlimSzejdi: To też jest problem. Konfederacja zaliczyła duży wzrost w sondażach kiedy memcen wszedł na tiktoka. Banda dzieciaków jara się politykiem, który gładko wszedł w ich środowisko a do tego obiecuje cuda.

Ja jestem jakoś dziwnie spokojny, że większość z tego nowego narybku po prostu nie pójdzie na wybory.


Też na to liczę