Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Odpowiadam jako autor:
"nie masz się czym chwalić. To raczej objaw twojego upadku moralnego. Baba obsługuje po kilka tysięcy ślimoków a ty dumny że też spróbowałeś. Zwykłym dziwkarzem jesteś i tyle. Kiedyś zmarnujesz życie jakiejś dziewczynie która za ciebie wyjdzie."

Upadek moralny? Nikogo nie zdradzam. Zdrady potępiam, nie toleruję.
Ja to traktuję tak - spotykam się z dziewczyną, płacę jej kilkaset zł (wiadomo jakie są stawki, nie będę
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): " trafiłeś na alfonsa który próbuje ocieplić wizerunek branży. Cała zagadka¯\(ツ)/¯"

Widać, że nie znasz totalnie tej branży, a się wypowiadasz. Ale ok, niech Ci będzie, że alfonsi istnieją, bo te biedne dziewczyny są tak głupie że same by sobie nie poradziły, a w dodatku alfons zna wykop i na nim pisze.

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): "A mnie cały czas bawi określenie "diva" - dlaczego nazywa się tak prostytutki, skoro z prawdziwymi divami nie mają nic wspólnego oprócz płci?"

Ja tak piszę, bo tak w internecie się pisze. A dlaczego - to nie wiem, chyba nikt nie wie. Tak się przyjęło. Do nich bym tak nie powiedział.

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @2xpapanalepiku
Co Cię śmieszy w tym że napisałem "lubię inteligentne dziewczyny, a divy w większości są inteligentne, bo takie muszą być żeby utrzymać się w tej pracy - głupie się tam nie nadają"
Znasz realia tej branży? Jeżeli jakaś głupia zacznie taką pracę, to szybko ją klienci wykończą, szybko się wypali, szybko zrozumie że musi być oszustką, szybko zacznie oszukiwać, bo inaczej nie potrafi.
Inteligentna - a takich
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Odpowiadam jako autor:
"Dobrze też jest sprawdzać garso przeczytać cały wątek i wtedy się wybrać do sprawdzonej divy. Dużo jest też dobrych div, które nie chcą mieć teczek na garso"

Tak, wyżej napisałem że czytam garso tylko by się pośmiać. Ale to co napisałeś to się zgadzam, oczywiście nowi klienci OBOWIĄZKOWO powinni szukać div na garso i dokładnie poczytać opinie.
Ogólne zdanie o ludziach z garso mam złe,
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): @Koscieey kurde ten wątek to musiała albo napisać jakąś diva albo Alfons by ocieplić wizerunek tej branży. Wystarczy poczytać tag na wykopie by wysnuć te same wnioski co ty. Oszukiwanie na czasie zdjęciach marny serwis to standard, który będzie się utrzymywać dopóki ta branża nie wyjdzie z szarej strefy. A nikomu na tym nie zależy bo to umniejszy wszystkim zyski

@choochoomotherfucker Dlatego, że słowo dzi**a jest na wykopie raczej banowane i grozi usunięciem wpisu, prostytutka nikomu się nie chce pisać, więc została diva. Swoją drogą rzadko tu zaglądam teraz, ale przy okazji chciałem Cię pozdrowić, tak o, po prostu, ciekawe co u Ciebie :-)
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): "kurde ten wątek to musiała albo napisać jakąś diva albo Alfons by ocieplić wizerunek tej branży. Wystarczy poczytać tag na wykopie by wysnuć te same wnioski co ty. Oszukiwanie na czasie zdjęciach marny serwis to standard"

Tak tak, diva albo alfons. Skąd Ty alfonsa weźmiesz w 2023r? To nie 2003r.
Napisałem ten wątek właśnie dlatego żeby obalić te mity - dokładnie to co napisałeś - że na wykopie