Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vauecki: no niestety, jak ja po studiach wynajmowalam to tez wydawlao sie strasznie drogo :) zarowno wynajem jak i zakup malego mieszkanka. Wiele lat minelo a historia dalej ta sama i ciezko ocenic czy sie pogorszylo czy polepszylo. Wydaje mi sie, ze ciagle mniej wiecej tak samo ciezko jest. Wzrosly ceny oczywiscie, ale tez pytanie ile kiedys bylo warte 1000zł a ile dzisiaj jest 2000zł? Nominalne jest drozej ale pytanie ile
@NieRozumiemIronii: fajne dane, chociaz nie uwzgledniaja wszystkich pracujacych. Pytanie ile osob pracowalo na samozatrudnieniu albo zleceniu w 2007/2008 a ile takich osob jest teraz. Do tego, jak slusznie zwrociles uwagę to zakup, a na to ma wplyw jeszcze dostepnosc kredytowa - czyli np wymog 20% z rekomendacji KNF. w 2007/2008 masa osob wziela kredyt we frankach - wiec kredyt byl wtedy latwo dostepny, a co sie stalo pozniej to wszyscy wiedza.
  • 0
Po prostu z mojej perspektywy zawsze bylo "ciężko". Takie boomerskie spojrzenie :)


@mitsue: No ja na przestrzeni 10lat uwazam ze latwiej było miec kawalerkę za 1400zł i przy tym zarabiac 2500 niz dzis wyrwac nieadekwatnie cenową kawalerke- kurnik w cenie 3k zł a przy tym znalezc pracę takim samym nadkładem sił jak 10 lat wstecz zarabiajac 6000 na rękę