Wpis z mikrobloga

#holandia
Jak to wygląda w pracy przez agencję w Holandii, gdybym chciał skorzystać z pomocy lekarza? Od jakiegoś czasu mi praktycznie ciągle palce drętwieją co dość mocno mnie niepokoi i chyba wypadałoby się z tym wybrać gdzieś. Ale słyszałem że w Holandii drogie jest keczenie i lepiej tu nie chorować. A ja nie chciałbym zmuszony zostać przez tą sytuację do powrotu do Polski
#pytanie #zdrowie #medycyna #lekarz #pracazagranica
  • 14
@viciu03: dorośli ludzie XD Nie słuchaj tych farmazonów. Dobre ubezpieczenie to podstawa. Zrezygnuj z agencyjnego i ogarnij sam ubezpieczenie, bo te agencyjne to tylko tyle że jest. Nie wiem kto mówi że tu leczenie drogie, chyba te osoby bez ubezpieczenia(z najtańszym ubezp z agencji)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@cor1sto: obawiam się, że to może być coś grubszego trochę, bo po nocy dwa palce w jednej ręce tak mnie bolą ze zdrętwienia, że ciężko mi myśleć że to tylko przeciążenie czy brak witamin. W ciągu dnia też mi ręce drętwieją, tylko jest to mniej wyczuwalne i aż tak nie przeszkadza

@_gabriel no właśnie tak samo podejrzewam. A zależy mi żeby zostać tam, gdzie jestem. Chyba po prostu muszę spróbować z
pierwsze co to musisz zapisać się do przychodni w twoim regionie. O ile mają jeszcze wolne miejsca a jak nie mają to ubezpieczalnia musi Ci znaleźć przychodnie gdzie jeszcze przyjmują nowych pacjentów. Jak pracujesz przez agencję i masz od niech zakwaterowanie to możesz zadzwonić do nich i Ci wszystko wytłumaczą
  • 0
@Richard0: po prostu zawsze myśląc o lekarzu, mając jakąkolwiek dolegliwość, myślę o tym że się lekarz może dokopać do czegoś znacznie grubszego. Przykładowo, drętwienie palców a tu wychodzi z badań np. stwardnienie rozsiane. Albo nie wiem, silne bóle brzucha i problemy na kiblu np. i okazuje się że to rak jelita jakiś. To ja już wolę chyba krócej pożyć niż w razie czego walczyć o życie czy sprawność w szpitalu bez
@viciu03: Spokojnie, lekarz w Holandii nie dokopie się do niczego grubszego, o to się nie martw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni nie szukają przyczyny chorobowy/dolegliwości tyllko ewentualnie będą próbować je zaleczyć na ślepo (bez badań).

Brałeś paracetamol? Jak nie to bierz i obserwuj, a jak brałeś to obserwuj i przyjdź za miesiąc, jeśli się pogorszy. Tak ci mogą powiedzieć.
Często lekarze w Holandii uważają, że my (Polacy)