Wpis z mikrobloga

@Desire22 moze podswiadomie uznajesz, ze to nie ma sensu? Nic z tego nie masz albo nie wiele, wiec rezygnujesz.
A po storpedowaniu jest latwiej konczyc znajomosci czy tam relacje
@Desire22: może sam się oceniasz że nic nie wnosisz do danej znajomości, albo na odwrót (jak wyżej pisali) więc wolisz przygasić znajomość. Przyznam że też z kilkoma znajomymi nieco osłabiłem kontakt ale postaram się to naprawić.
@Desire22 to samo robię od lat. Dlaczego? Fobia społeczna i uzasadnione niskie poczucie własnej wartości. Wiem, że mogą znaleźć kogoś dużo lepszego ode mnie w jeden dzień i w sumie powinny żeby nie marnować swojego czasu.
Jest jeszcze świadomość że nie ma to sensu bo interesują się mną tylko młode patusiary albo laski z którymi wcale nie chciałbym być a po prostu lecę na wygląd. Zrywam kontakt albo nie przechodzimy dalej jak
@Desire22: Mam dokładnie to samo, u mnie jest to spowodowane poprawą relacji z samym sobą. #!$%@?łem się od samego siebie, praktykuję zdrowy egoizm i najpierw jestem ja a potem inni...i tak po prostu wyszło naturalnie, że znajomych została garstka z kilkudziesięciu osób. Dbam o osoby, które są dla mnie naprawdę dobre(z wzajemnością), a innych "przyjaciół" zlałem moczem i jest mi z tym dobrze. Pytanie brzmi, jaką masz relację z samym sobą?