Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałem że z tym całym #mlm #frajerzyzmlm to jest ten sam casus belli jak z tą Natalią Janoszek. W mig można byłoby to obedrzeć z urojonych warstw samoekscytacji i infantylnej próby ugrania czegokolwiek na niskich instynktach ludzi, pragnących chociaż otrzzeć się o wielki świat, pieniądze i sławę. Te M&M' sy też chyba uwierzyli w swoje kłamstwa, tak długo w nich tkwią. Jakie to musi być podłe uczucie, kiedy stoją rano i patrzą na swoją twarz w lustrze, wiedząc że to wszystko nieprawda. Nie mają milionów na koncie. Nie mają wakacji, nie mają tych samochodów, tylko leasing na nie i widmo wielotysięcznej raty do spłacenia co miesiąc, na kilkanaście lat. To wszystko bańka kłamstw. O tym że to #sekta mówi nam też fakt, że zdając sobie sprawę w jaką ch0jnię dali się wmanipulować, sami wkręcają w tę sytuację innych, często mało uświadomionych naiwnych ludzi. Tak mi się to skojarzyło z #bonzo który od lat jest pośmiewiskiem internetu. Jest synonimem głupoty. Odebrali mu córkę, nie ma pracy. Jego żona wygląda jak ogr z #wladcapierscieni Grzebie w śmieciach, a codzienne streamy, które prowadzi po 3 godziny ogląda raptem 10- 12 osób. Koleś kompletnie przegrany i oderwany od rzeczywistości nadal wierzy że jest Królem Internetu, rozpoznawalną postacią i człowiekiem sukcesu. Wydaje mi się że te M&M'sy mogłyby sobie z nim przybić piątkę.
#inwestycje #biznes
Pobierz PonuryBatyskaf - Tak sobie pomyślałem że z tym całym #mlm #frajerzyzmlm to jest ten s...
źródło: 1331
  • 1