Wpis z mikrobloga

Jak masz II stopień niepełnosprawności to dodatkowo 10 dni urlopu czyli 36 wychodzi


@Pitaq: no i to jest najlepsze, osoba niepełnosprawna 10 dodatkowych dni urlopu, kobieta 24 dodatkowych dni urlopu menstruacyjnego według propozycji Lewicy xD
Wychodzi na to że bycie kobietą jest gorsze niż bycie osobą z niepełnosprawnością
@Xuzoun Niepełnosprytne inaczej xd ja mam obecnie III grupę inwalidzką czyli stopień lekki i nie mam nic z tego, nawet głupiej zniżki na pociąg czy autobus, składałem papiery na komisję z powodu pogorszenia się słuchu w ciągu ostatnich 8 lat, zobaczymy czy znów usłyszę że jak mam ręce nogi to mogę pracować i przyklepia spowrotem stopień lekki
@Lolenson1888: 26 dni to jest 5 tygodni roboczych

W ciągu roku pewnie u każdego ten miesiąc L4 wpadnie, no chyba, że ma mentalność niewolnika i robi wszystko dla firmy xd

13 dni świąt

To jest prawie trzy miechy z dwunastu wolnego, a mówię tu o ludziach którzy nie mają dzieci bo z takiej perspektywy patrzę. Eldorado zaczyna się gdy zrobisz sobie bombelka. Znam kobiety które nie schodzą z macierzyńskiego bo robią
@Lolenson1888: 26 dni tylko jak masz 10 lat pracy gdzie wlicza się edukacja od liceum. Inaczej masz 20 dni. Więc np jeżeli ktoś nie studiował to dopiero po 7 latach pracy dostaniesz 26 dni. Umowa zlecenie się nie wlicza, to też fajne :D tylko na uop.

Jak mi przeszło z 20 na 26 dni to mega się cieszylem bo dodatkowy tydzień ekstra.
I o na jednym urlopie byłem, wybrałem 14dni z
@Lolenson1888: Znajomy Francuz jest urzędnikiem. Pracuje w urzędzie miejskim w jakimś departamencie od spraw socjalnych. Ma 45 dni urlopu. Pracuje 8 godzin dziennie, ale w tym ma 1 godzinę przerwy "śniadaniowej" i może na luziku wyjść do domu w tym czasie.
@Aquamen a jak nie pracuje u Janusza tylko w porządnej ogólnopolskiej firmie i pracuje zdalnie i ogólnie praca mi się podoba? L4 służy do NIEPLANOWANEGO wolnego w przypadku problemów zdrowotnych, a nie że mam 26 dni urlopu no i co roku dodatkowe 20 he he Mariuszku wiesz o co biega, he he bo Janusz mnie wykorzystuje to ja mu hyc el quattro he he....