Wpis z mikrobloga

Witam kolegów. Mieliście ostatnio jakieś relacje z #milf ? Opowiadajcie jak było, ile lat ona i wy, itp, chętnie poczytam bo sam siedzę w tym temacie ;)) I jak oceniacie ogólnie rozmowy z takimi, komunikację, całokształt generalnie.
PS. jeżeli chcecie rozpalić swoje milifsko i czujecie z nią dobrze, jesteście już w łóżku, użyjcie sformułowania "zerżnij mnie". Tak z przekonaniem. Gwarantuje że wasze pragnienie zostanie w 99,9% przypadkach spełnione, a samą dojrzałą to strasznie podnieci. Polecam sposób (ʘʘ)

#milf #randki #badoo #tinder #bumble #seks #rozowepaski
  • 7
@grubyjanuszz: Pani 40 lat, bezdzietna. Stosunek na drugim spotkaniu, ale bez szału. Tak średnio bym powiedział. Dosyć aktywna ale raczej z dużym przebiegiem. Rozmowa super, na poziomie. Babeczka inteligenta z szerokimi horyzontami. Nie było kolejnych razów ze względu na dużą ilość przyjaciół płci męskiej u tejże Pani.
@grubyjanuszz: mam od 4 lat Amerykankę, ja około 30tki, ona 54 a wygląda na 42 max,
Idealne ciałko i cud kobieta, ani jednej kłótni nie miałem z nią, a gadam takie kocopoly czasami żeby sprawdzić granicę a ona się dalej śmieje i ja to rozbawia
Jak się spotykamy to zależnie od czasu ale te 2-4 razy dochodzimy i piknik w międzyczasie i opalamy się razem, ona przynosi obiadki,
Full serwis, najlepsza