Wpis z mikrobloga

Widze, ze swir BNT znowu wlazl na kolejny wiezowiec. To sie dopiero nazywa narazenie zycia dla jakiejs fajnej przygody. Tymczasem w tym samym momencie p0lka udostepnia jakiemus niepismiennemu mokebe z kraju trzeciego swiata swojego przyrodzenia rowniez w ramach przygody i rowniez z narazeniem zycia (HIV, Aids, rzeżączka itd.). No ale coz.. kazdy inaczej rozumie fraze "przezycie fajnej przygody" tyle, ze u mezczyzn przygoda ma zawsze wiele postaci a u polskich swin zawsze przygoda = ruch@nsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Widze, ze swir BNT znowu wlazl na kolejny wiezowiec. To sie dopiero nazy...

źródło: Screenshot 2023-07-30 18-23-04

Pobierz
  • 52
@kamil-tika: ja się boję nawet to oglądać, ale na wikipedii - Wieża Montparnasse (fr. Tour Montparnasse) – wieżowiec i należące do niego centrum handlowe, 18 września 2020 roku Marcin Banot wspiął się bez zabezpieczeń na szczyt[4]. 30 czerwca 2023 roku powtórzył swój wyczyn.
@bobsley33: jest pewien 60 letni Francuz co wszedł na prawie 200 wieżowców i żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Banot myślę że ma pewnego rodzaju natręctwa, trąca Aspergerem i mega się do wszystkiego przygotowuje.

@Pepperek @drobne_na_taryfe przecież jak się wspina to jest pełno służb na dole, strażaków z dmuchanym materacem itp xD myślicie że to się dzieje bez wiedzy nikogo?

Ps. Myślę że bardziej niebezpieczny jest jakiś Janusz
@CzatownikzCzatowni Oglądam regularnie, często pod nim są elementy zabudowy wokół wejścia/tylnego wejścia/ogródka które ominął albo wszedł na nie zanim wszedł na ścianę właściwą, materacy nigdy nie widać

Nie mówię że to głupota i nie-przygoda, ale wielokrotnie jak zaczynał wchodzić na budynek to moją uwagę przykuwało tło rykoszetogenne w razie spadku
@CzatownikzCzatowni: nigdzie tego nie zglasza jak ty twierdzisz bo zadne sluzby nie pozwolilyby na to jakby wiedzialy wrecz przeciwnie zawsze sie rozglada czy obok sciany nie ma nikogo zeby go przypadkiem za noge nikt nie zlapal na pierwszych metrach. Sluzby to swiadkowie powiadamiaja i dopiero po jakims czasie przyjezdzaja.
@drobne_na_taryfe przynajmniej przynosi chlube naszemu krajowi i ma jakies dokonania nie to co wy hanbiace nasze panstwo i robiace za materace we