Wpis z mikrobloga

#pracbaza no to tak...do 13 praca, ale myślmy pozytywnie - po dzisiejszej zmianie czeka mnie urlop podczas którego mam zamiar grać na kąkuterze 15-18h na dobę, żreć czipsy i pizzę, chlać monstery i liczyć, że nie zdechnę po tych 2 tygodniach. Miłego dnia.
  • 111
  • Odpowiedz
przegryw, bo relaksuje się w inny sposób niż promuje się w mediach społecznościowych?


@Shatter: Swoją drogą mnie to mega śmieszy bo jak byłem młodszy to pamiętam że przegrywem i leszczem był ten kto szedł z prądem, modą i mainstreamowym pomysłem na życie, a outsider i buntownik to był gość którym każdy chciał być. Może bańka ludzi wśród których się obracałem, ale wydaje mi się że było wtedy sporo tego typu
  • Odpowiedz
@jolu90: @MistrzKowalski @Cadfael w wykopkach to najbardziej #!$%@? mnie wszechobecne narzucanie swojego światopoglądu i sposobu życia innym. Mirek chce popiwniczyć przez cały urlop, nikomu tym nie będzie szkodził, a ty się rzucasz jakby ci matkę molestował (tu nie drążę).

Jak cię #!$%@? przegryw to daj tag na czarno, co sam zrobiłem, a jak się grzejesz z powodu czyjegoś sposobu na spędzanie czasu to mam radę - idź się
  • Odpowiedz
@jolu90: Nie sluchaj się ich miras fajny urlop - jak jest to coś co chcesz zrobić i dobrze się z tym czujesz to życzę fajnego grania i wypoczynku :) Ja też nie zawsze na urlop jadę gdzieś tylko siedzę sobie w domu i robie co chce przez ten czas nie martwiąc się o pracę i takie tam.

I wstyd @MistrzKowalski i @Cadfael - przypierdzielanie się do osoby bo
  • Odpowiedz
No i zajebiście, ale po co te energole? Zamiast tego napij się browara jak człowiek, no chyba że masz jakąś tam tolerkę #pdk
  • Odpowiedz
@jolu90 ja jeszcze 2 tyg, potem wylatuję do Egiptu na reset ol inkluzif , bez zwiedzania. Tylko ja, żona i metafizyka Arystotelesa w ręku ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie mniej rozumiem twój plan na urlop, bo też lubię przywalić kilka godzin w jakąś giere ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
pogranie w grę wypicie paru piwek czy flaszki ze znajomymi przy grillu to jest normalne, ale nie #!$%@? po 24 godziny na dobę w gry


@MistrzKowalski: Może jak masz 15 lat. Większość ludzi pracuje w tygodniu, a wieczory spędza z rodziną, więc kumple jedynie w weekend
  • Odpowiedz