Wpis z mikrobloga

Będąc dzisiaj na rowerze uświadomiłam sobie, że jakbym chciała szukać chłopa na portalu wykop.pl to momentalny game over xD już tłumaczę:

- przede wszystkim - jestem kobietą,
- mam dużo tatuaży,
- miałam psa marki amstaff / pitbull,
- bardzo dużo jeżdże na rowerze

serio, wszystko co ma bardzo negatywny trend / wydźwięk tutaj - pozamiatane xDDD

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brazowooka_eS: gdyby nie amstaff/pitbull, to powiedziałbym, że brzmisz jak spox osoba

no ale ten amstaff/pitbull faktycznie wszystko skreśla, kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy sobie takie psy kupują. mogę zapytać dlaczego akurat ta rasa?
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: no to chyba jednak będę spox - bo MIAŁAM :D jeszcze z byłym adoptowaliśmy w 2020 roku taką mała amstaffkę z dość znanej fundacji w Polsce - 2,5 roku później się rozstaliśmy i pieseł został z byłym - tęsknię za Nią strasznie...
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: ja mam corgiego, i zawsze, na każdym spacerze, trafia się jakaś matka psiecka z amstaffem/pitbullem, i zawsze, ale to zawsze, bez kagańca i zawsze ten pies drze japę na mojego.

ja wiem, że nie każdy pies jest zły, widziałem też fajne pitbulle, ale nie wiem, jakoś tak mentalnie w głowie mam zakorzeniony obraz agresywnego psa tej rasy, i nie mogę się go wyzbyć :x
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS:
No tato jak są w liczbie mnogiej a nie daj bóg porozwalane losowe niepowiazane po ciele to tragedia dla staruchów jak ja, ale u młodziaków są pożądane przecież... młodzi lubią brudnopisy
bycie kobietą jest raczej pożądane przez facetów chyba, że jesteś kobietą z penisem...
byłe psy się nie liczą raczej dla nikogo, ale fakt brzydkie psy lubisz ;p
rowery są nienawidzone tylko przez posiadających prawo jazdy, którzy jeżdżą po
  • Odpowiedz
rowery są nienawidzone tylko przez posiadających prawo jazdy, którzy jeżdżą po miejscach gdzie są te rowery ;p


@voldi: rower =/= rower

lubię rowery, ale to, co niektórzy rowerzyści wyprawiają, przynajmniej u mnie w mieście (Kraków), woła o pomstę do
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: oooo, korgiszony są super! :D no cóż, trend jest jaki jest i mam wrażenie, że psy tej rasy zawsze będą tak postrzegane, a przecież wina leży tylko i wyłącznie po stronie właściciela ¯\(ツ)/¯ moja była strasznie lękowa, wystarczyło zamknąć mocniej bagażnik i ogon pod tyłek i spojrzenie jakby ktoś miał Ją zabijać - serio, bardzo się bała wszystkiego i była wycofana od człowieka...

@voldi: fajnie napisane xD
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: Tzn ja sam jestem osobą z prawiem, więc tka się śmieję tylko, że nienawidzimy rowerzystów, ja by chciał aby rowery miały tablice rejestracyjne, tak aby płaciły mandaty i tyle, sam też jeżdżę czasami na rowerze, ale ja żyje na wsi, na zadupiu, cisza, spokój, wiem gdzi jechać aby prawie auto nie było, do tego często używam dróg leśnych (nie mylić z błotem, bo tego nie lubie, po prostu droga nadleśnictwa prywatna, często z pływ betonowych itp.
Odnośnie chodników fakt nie pomyślałem, za mało chodzę chyba... ale to prawda.

@brazowooka_eS

fajnie napisane xD z rowerami to też temat rzeka, ja staram się jeździć tak, żeby jak najmniej
  • Odpowiedz
Odnośnie chodników fakt nie pomyślałem, za mało chodzę chyba... ale to prawda.


@voldi: bo żeby jeździć rowerem, też powinno się robić jakiś kurs, jak na samochód. przepisy są i rowerzystów obowiązują, ale 99.99% ich nie zna, bo po co? tatełe i mamełe nauczyli za bajtla jeździć, więc 10-ego po wypłacie idzie się do decathlonu po jakiegoś krossa, i #!$%@? po chodnikach. król życia i dróg, rowerzysta w mieście.
  • Odpowiedz
@voldi: tylko pamiętaj, że w salonie BMW przy kupnie i odbiorze auta od razu wywalają kierunkowskazy bo podobno do niczego się nie przydają xD a pieseły lubię praktycznie wszystkie - i te duże i te małe - tylko coś za owczarkami niemieckimi nie przepadam, nie wiadomo dlaczego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: Jest tez taka zasada, mało znana, że są wyjątki od reguły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aczkolwiek statystycznie, osoby z tatuażami częściej mają jakieś choroby psychiczne, lub potrzebę atencji, to nie wyklucza tego że osoba bez tatuaży nie ma zaburzeń. Nikt nie jest idealny aczkolwiek jednak najważniejsze jest to czy ma się pełną rodzinę i czy były zdrowe wzorce we wczesnym dzieciństwie, jak nie to zazwyczaj
  • Odpowiedz