Wpis z mikrobloga

#pracbaza no to tak...do 13 praca, ale myślmy pozytywnie - po dzisiejszej zmianie czeka mnie urlop podczas którego mam zamiar grać na kąkuterze 15-18h na dobę, żreć czipsy i pizzę, chlać monstery i liczyć, że nie zdechnę po tych 2 tygodniach. Miłego dnia.
  • 111
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: ja tam mam zajebiste życie, praca, fura, dom, działka, dziecko, żona , a z chęcią bym tak porobił :D pewnie po godzinie grania bym wstał i poszedł coś robić no ale chęć jest
  • Odpowiedz
pewnie po godzinie grania bym wstał i poszedł coś robić no ale chęć jest


@fff112: i to cię różni od tych debili pogranie w grę wypicie paru piwek czy flaszki ze znajomymi przy grillu to jest normalne, ale nie #!$%@? po 24 godziny na dobę w gry i potem użalanie się nad swoim losem.
  • Odpowiedz
@jolu90 Trochę zazdro, ale w sumie daj znać, czy rzeczywiście coś z tego wyjdzie. Sam też przerabiałem takie chęci spędzenia urlopu, to znaczy #!$%@?ć na konsoli 2/3 dnia, ale wychodziło, że nie dawałem rady, bo spałem po 12 godzin i oprócz łażenia na siłownię, to po prostu nic mi się #!$%@? nie chciało. xD
  • Odpowiedz
Nawet nie wiesz ile osób Ci zazdrości takiego urlopu…


@Mathas: No to sobie taki zrób jeśli tak zazdrościsz xd
Ale nie zrobisz, bo tak naprawdę dużo bardziej cenisz zycie ktore masz
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski Nic o chłopie nie wiesz, ale od razu przegryw, bo ma zamiar spędzić urlop tak jak lubi XD mi też się zdarzało spędzać wolne w ten sposób, gierki, monsterki, granie do rana. Tylko ja do tego lubię się jeszcze upalić. Kobitka w tym czasie w pracy, ma z tym luz. No i gdzie ten przegryw? Praca jest, rachunki opłacone, żarcie kupione, kobitka jest, wspólne plany są więc chyba jako dorosły
  • Odpowiedz