Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy bycie ofiarą mobbingu przez okres ponad 12 mies może skutkować strachem podjęcia nowej pracy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Objawy mobbingu:
- izolowanie od współpracowników
- robienie rzeczy poniżających i wykraczających poza Twoje obowiązki z umowy
- szykany ze strony przełożonych i współpracowników

#zdrowie #psychologia #pytanie #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wiem, ja jak doświadczam mobbingu w pracy to jestem tym bardziej zażenowany i mam ochotę nastukać tej osobie - nieważne czy szef, brygadzista czy inny pajac. Strasznie się wtedy muszę gryźć w język więc stosuje taktykę wnerwiania tej osoby i udawanie debila. Zaczynam sabotować firmę aż potem aż sami prowokują zwolnienie za porozumieniem stron. Mobbing jest cechą strasznie słabych ludzi i im należy współczuć żę są takim gównem że
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @jan-kopiec W ostatniej pracy jeden współpracownik kazał mi sie zwolnić przez to, że popełniam błędy, a drugi mi groził, że kiedyś gdzieś tam mi #!$%@?, a w innej pracy mi szef ubliżał, zaś innej byłem popychadłem do "zrobienia wszystkiego najlepiej naraz", ledwo jedno skończyłem, to już koordynator mnie przerzucił do następnego zadania, a raz musiałem kibel czyścić choć nie mialem w umowie w obowiązkach sprzątania WC i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ile na serio zarabia sie w #warszawa w roznych branzach?
Ja chyba trafiłam do beznadziejnej branży - #architektura. Aktualnie mam 6900 netto na UOP po 8 latach doswiadczenia po studiach. I bylam zadowolona dopoki nie zaczelam w ostatnich miesiacach rozmawiac o zarobkach ze znajomymi.

Czytam o ludziach co po 3-5 latach maja po 12 czy 15 netto i to nie w it. Co robie zle? Pozostaje
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: I ty się naprawdę na to zgodziłeś? Do sądu za dupę i proces. On ci może #!$%@?ć, no, jasne. Z takimi #!$%@? krótko i ostro. Nie będzie gorzej, jak będziesz mieć #!$%@? w nich albo pójdziesz z nastawieniem że ile porobisz to porobisz. Nie możesz mieć zobowiązań, kredytów i wedty możesz mieć w dupie jaśnie pana pracodawce.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @jan-kopec A co miałem zrobić? Starałem się być miły i rzetelny, a on "trzeba łazienke wyczyścić, bo syf jest" a na końcu zdjęcie tej łazienki zrobił jak skończyłem... A w tej innej pracy, to zaczęło się od tego typa, który kazał mi sie zwolnić, bo potem drugi jakiś #!$%@? był i do mnie z ryjem, że mi kiedyś #!$%@?. Oczywiście sie zwolniłem wymyślając inny powód, bo nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Coś mi się wydaje że ty się ich bardziej boisz niż trzeba. Masz lęki, a ja ci motywacyjnymi mowami nie pomogę. Powiem ci natomiast - nie bądź nigdy miły w pracy. Wiecęj tego nie rób. Lepiej żebyś milczał niż był miły. Czemu mam wrażenie że jesteś typem ofiary?
  • Odpowiedz
Milczeć w sposób przerażający... Umiesz grać psychopatę? Albo inaczej. Nie mów nic w chwili w której miałbyś mówić coś miłego i uprzejmego. Spróbujesz? Np w chwili w której miałbyś zrobić to co wtedy, nie rób nic i idź w cholerę do swoich właściwych zajęć. I tak do #!$%@?. Miej pełną pogardę miny i prychaj za każdym razem gdy się boisz. Prychaj jak koń. Podś#!$%@? się. Jak cie złapie za gardło, patrz prosto
  • Odpowiedz