Wpis z mikrobloga

@dlomlo: Oddawałem do cortlandu w lutym tego roku airpods pro 2, i w zasadzie po tygodniu stwierdzili że obie słuchawki do wymiany, do 2 tyg miałem odbiór ich w sklepie, natomiast teraz znowu zareklamowałem z tytułu rękojmii w sklepie gdzie kupiłem, i z racji tego że wysyłali je aż do WWA trwało to 2 tyg... oczywiście znowu chcą tylko wymienić, a nie zwrócić hajs XD mam nadzieje że pomogłem
@Ziombello: generalnie ANC działa żenująco słabiej w stosunku do tego jak działało na sofcie wyciągniętym z pudełka, oprócz tego samo się potrafi czasami wyłączyć, potrafi samo przejęć w tryb który niby jest anc a bliżej mu do transparentnego, No i kilka razy mi się zawiesiły ze nie działały przyciski etc… musiałem im zrobić factory reset. Słuchawki testowane na 2 iphonach, oraz MacBooku wiec to nie wina sprzętu, z jeden strony spoko
@Ziombello: Find My nie znajduje Etui, Etui potrafi wskazywać 0% naładowania i nie ładuje słuchawek a po wyzerowaniu wskazuje np. 70% i już ładuje prawidłowo do momentu zanim znowu się spier*oli. Znając życie zwrócą mi bez naprawy bo "wszystko działa" i trzeba będzie znowu reklamować xD za taką kasę nie mam zamiaru się bujać z niedziałającym czymkolwiek
PS: pierwszy problem jaki wystąpił to wywalanie powiadomień o zgubieniu 100 razy dziennie mimo
@Magowie0gniaEnjoyer: A no tak powiadomienia o zostawieniu słuchawek i sygnał dźwiękowy nie działa w zasadzie wcale XD ? po jakimś czasie wyłączyłem te dźwięki bo to tylko #!$%@?ło niż pomagało... ja pierwszy raz poszedłem do Cortland by je naprawili --> wtedy wymienili, myślałem że to coś da bo chciałem je zostawić, tym razem z tytułu rękojmii poszedłem do Euro RTV gdzie je niestety kupiłem, wczoraj dostałem maila że mogą naprawić( pewnie
@dlomlo: Apropos nierównomiernego rozładowywania, mi w serwisie kiedyś na ten temat powiedzieli że lewa słuchawka w stosunku do prawej różni się sterownikiem w sensie prawa np ma ten który kontaktuje się z Etui w skutek tego jest to dla nich "normalna" kwestia ale to również jest #!$%@?...bo oczywiscie też to mam w swoich
@Maciek952 dokładnie tak, przy czym problem dotyczy tylko Etui. Jak otworze etui to pchełki wyłapie i moge je znaleźć i odtworzyć dźwięk. Ale i tka bardziej denerwuje mnie to, ze etui potrafi wskazywac 0% mimo wysokiego stanu naładowania i rano potrafię się obudzić z niepodladowanymi pchełkami
@dlomlo: no to druga sprawa... w pełni się zgadzam, kolejnym krzywym aspektem jest na którymś z wersji Softu było to najbardziej widoczne czyli drenowanie baterii w czasie nieużytkowania słuchawek, ja rozumiem że one ciagle działają i tym samym ciagle doładowywują słuchawki w case, ale przez noc wielu ludzi się skarżyło że spadał poziom naładowania o 20/30 % XD no generalnie dla mnie te słuchawki to gniot... i zdecydowanie lepiej się tego