Wpis z mikrobloga

#dziendobry

Pani Dagmara ma z rana wiadomość dla wszystkich panów. Gdyby ktoś nie wiedział kto to jest jest to pani, o której od 2 dni jest głośno za sprawą memów pokazujących jakoby działalność feministyczna zabijała kobiece piękno.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #feminizm #przemysleniazdupy #pieklokobiet #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: temp_file1459982652808392159
  • 54
@WielkiNos: jak platformersów nie cierpię tak ta Dagmara ma rację, wykopki takie jak @thority (czym już się zdążyły popisać w sekcji komentarzy) mają myślenie jaskiniowca na zasadzie - feminizm zły i osoby transpłciowe złe bo penis mi się nie podnosi xD ciężko traktować poważnie takie kryteria, a jednak jak widać po komentarzach takie zachowania to nie rzadkość
@Mtsen: Powiem Ci że większość bab obecnie to feministki nawet jeśli się do tego nie przyznają, weź znajdź babę co będzie ogarniała cały dom, gotowanie, dzieciaka. Cały czas chcą pomocy w robocie przy domu, nie ma że ja mam lepszą pracę i więcej hajsu przynoszę to niech ona dom robi. Nie znajdziesz, chyba że Ukrainkę.