Wpis z mikrobloga

@sinls: dom caloroczny na ladnej dzialce za 1/3 stawek "poznańskich" mieszkań w chowie klatkowym, niby dlaczego poyebalo

co ci to daje ze jestes wlascicielem ziemi, jest mnostwo ludzi ktorzy nie planuja potomstwa i to im oblatuje co jest wpisane w ksiegi wieczyste i co sie stanie z majatkiem po ich śmierci. Nie kazdy ma syndrom BO to JeST MOJe..

gdyby kiedys mieli ich z tych dzialek wysiedlac to wpadnie odszkodowanie
  • Odpowiedz
@qusqui21: no mogą i co z tego. To tylko schronienie a nie dożywotnia twierdza.

Przetlumacz ludziom po co kupuja diesle za 200k, przeciez wladze miasta mogą im zabronić wjazdu do miasta, bo ekologia, spaliny.. rozne rzeczy moga sie stac ale zwykle sie nie stają. Mieszkanie to taki sam towar jak kazde inne, auto mozna zmienic, mieszkanie mozna zmienic

A chocby ktos ma pieniadze i kaprys pomieszkac w takim miejscu 10
  • Odpowiedz
@sinls: @qusqui21: widziałam ogłoszenie na Facebooku domku ROD w Sopocie w cenie 900k. Co prawda domek urządzony naprawdę w stylu luksusowym i lokalizacja świetna. Tylko jakaś pani w komentarzach udostępniła plany zagospodarowania przestrzennego na następne lata i te działki będą likwidowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sinls: Znam Pobiedziska i okoliczne wioski, wychowywałem się z 15km od tego miejsca i szczerze każdemu poleciłbym tam mieszkać, lasy, jeziorka i czill na pełnej #!$%@?. Ja z bloków i zawsze chciałem mieć taki luz i miejsce na rozwieszenie hamaku, rozpalenie grillka, jak ludzie których było stać na zakup działki w tamtych rejonach. Wykopki zawsze będą #!$%@?ć, że za drogo, za daleko od miasta itp itd, ale każdy wie, że
  • Odpowiedz
@sinls: chyba ukraińskie dolary przywiezione w walizkach szukają ujścia, bo chyba żaden polski Nosacz na coś takiego by nie poszedł. W końcu za taki hajs można mieć kurnik w pobliskim Poznaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sinls: najlepsze jest to że dom przekracza 35m2 co jest niezgodne z regulaminem rod, a więc jak się przypiepszą to mogą cię wyrzucić oraz jeśli rod będzie likwidowany nie będzie odszkodowania XDD #!$%@?ć się na taką minę to trzeba mieć łeb do interesów
  • Odpowiedz
330k za dom którego nawet nie będziesz właścicielem (ROD), ludzi #!$%@?ło do reszty.


@sinls: i to do tego jeśli na terenie ROD, to najprawdopodobniej samowola budowlana XD
  • Odpowiedz
@Steczny: mogli ten dom postawić w momencie kiedy nie było tak restrykcyjnych przepisów i tak zapewne było w tym przypadku, jednak zgadzam się że ubezpieczalnie na 100% się #!$%@?ą.
  • Odpowiedz