Wpis z mikrobloga

@raul7788: Kto? Bayzed i Smarek mają od roku z miesiącami, mniej więcej od momentu, kiedy Ruscy rozpoczęli wojnę z Ukrainą.

Zauważ, że we wszystkich wątkach z Ukrainą te same nicki występują i zawszę tę samą propagandę powielają.
W dodatku wygląda na to, ze oni nic nie robią tylko cały dzień śledzą tag #ukraina, bo ich komentarze pojawiają się w przeciągu paru minut od wrzucenia czegoś nowego.
Zauważ, że we wszystkich wątkach z Ukrainą te same nicki występują i zawszę tę samą propagandę powielają.

W dodatku wygląda na to, ze oni nic nie robią tylko cały dzień śledzą tag #ukraina, bo ich komentarze pojawiają się w przeciągu paru minut od wrzucenia czegoś nowego.


@sosnajabadaba: Jaką propagande, na czym ona polega?
Uważasz, że ukraińscy propagandyści siedzieliby na dwóch kontach spamując tag, zamiast wykorzystywać dziesiątki albo setki ukradzionych kont
No chyba zwariowałeś. Ty to jesteś zwykła przestraszona polska cipka, która napina się w internecie i nakręca a nie żaden propagandysta. Aż tak to sobie kolego nie schlebiaj.

Przyznaję się bez bicia, byłem długo przekonany, że jesteś Ukraińcem bo nie sądziłem, że można być Polakiem i tak się wypowiadać - choć ostatnio wspominasz, że jesteś/byłeś na wakacjach w Polsce, więc możliwe, że jesteś #!$%@? co uciekła za granicę bo we własnym kraju
  • 1
@sosnajabadaba:

piszecie bzdury jak to wielka Ukraina wygrywa a Ruscy się błaźnią

Serio tak cię to boli XD?
Co mamy pisać jak to wielka i wspaniała rOsja podbija świat i wprowadza wspaniały ład? Każdego normalnego, powtarzam NORMALNEGO Polaka cieszy, gdy to ruscy dostają po dupie, a nie odwrotnie.
Dodatkowo, każdego, kto nie popiera waszej wizji świata wyzywacie od ruskich onuc i próbujecie go szkalować wraz ze sowimi klakierami (jak choćby Pan Bombastiq).


@sosnajabadaba: nie bój się jak masz coś do mnie to śmiało wołaj, pogadamy