Wpis z mikrobloga

@Smarek37: A tak poza tym, to budynek religijny (jak się nazywa nie wiem), którego nie dałoby się zniszczyć czołgiem, zniszczyła rakieta urkaińska OPL o głowicy o masie 100 kg. Czego nie rozumiesz lewakuuu
On tak pisze, powinien wyrwać bana za kacapską propagande.
B.....n - @Smarek37: A tak poza tym, to budynek religijny (jak się nazywa nie wiem), ...

źródło: iskander

Pobierz
  • Odpowiedz
@raul7788: Kto? Bayzed i Smarek mają od roku z miesiącami, mniej więcej od momentu, kiedy Ruscy rozpoczęli wojnę z Ukrainą.

Zauważ, że we wszystkich wątkach z Ukrainą te same nicki występują i zawszę tę samą propagandę powielają.
W dodatku wygląda na to, ze oni nic nie robią tylko cały dzień śledzą tag #ukraina, bo ich komentarze pojawiają się w przeciągu paru minut od wrzucenia czegoś nowego.
  • Odpowiedz
  • 2
@sosnajabadaba: tak rozgryzłeś mnie. Mam konto mniej więcej chwilę po rozpoczęciu wojny i udzielam się na tym tagu i nie wspieram ruskich. Na sto procent ukraiński bot. Brawo Sherlocku XD
  • Odpowiedz
Zauważ, że we wszystkich wątkach z Ukrainą te same nicki występują i zawszę tę samą propagandę powielają.

W dodatku wygląda na to, ze oni nic nie robią tylko cały dzień śledzą tag #ukraina, bo ich komentarze pojawiają się w przeciągu paru minut od wrzucenia czegoś nowego.


@sosnajabadaba: Jaką propagande, na czym ona polega?
Uważasz, że ukraińscy propagandyści siedzieliby na dwóch kontach spamując tag, zamiast wykorzystywać dziesiątki albo
  • Odpowiedz
No chyba zwariowałeś. Ty to jesteś zwykła przestraszona polska cipka, która napina się w internecie i nakręca a nie żaden propagandysta. Aż tak to sobie kolego nie schlebiaj.

Przyznaję się bez bicia, byłem długo przekonany, że jesteś Ukraińcem bo nie sądziłem, że można być Polakiem i tak się wypowiadać - choć ostatnio wspominasz, że jesteś/byłeś na wakacjach w Polsce, więc możliwe, że jesteś #!$%@? co uciekła za granicę bo we własnym kraju nie potrafiła się ogarnąć :).


@sosnajabadaba: Byłem antykowidowym szurem przed wojną, która zmieniła mój światopogląd o 180 stopni kiedy kanały antykowidowe zaczęły ruskim akcentem #!$%@?ć o wojnie pro-rosyjsko.
Od tamtego czasu wszystkich szurów i antyszczepów, onuc nie trawię, oszukali miliony ludzi i ponownie chcą to zrobić, nie będę stał bezczynnie i patrzył na to gówno znowu. Krótka kula
  • Odpowiedz
  • 1
@sosnajabadaba:

piszecie bzdury jak to wielka Ukraina wygrywa a Ruscy się błaźnią

Serio tak cię to boli XD?
Co mamy pisać jak to wielka i wspaniała rOsja podbija świat i wprowadza wspaniały ład? Każdego normalnego, powtarzam NORMALNEGO Polaka cieszy, gdy to ruscy dostają po dupie, a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
Dodatkowo, każdego, kto nie popiera waszej wizji świata wyzywacie od ruskich onuc i próbujecie go szkalować wraz ze sowimi klakierami (jak choćby Pan Bombastiq).


@sosnajabadaba: nie bój się jak masz coś do mnie to śmiało wołaj, pogadamy
  • Odpowiedz