Aktywne Wpisy

Lewusx +40
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz
Czoso +198
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz




Cześć wszystkim.
W firmie w której pracuję dostałem propozycję zmiany stanowiska i powiem Wam, że nie wiem co zrobić.
Niestety jestem osobą która mocno przywiązuje się do ludzi, przedmiotów itp., a także nie lubi dużych zmian w życiu. Mam bardzo fajnego kierownika jak i całą ekipę w biurze.
Jestem projektantem i przygotowuję dokumentację produkcyjną do wyrobów nietypowych oferowanych przez firmę.
Czasem są to proste rzeczy typu zmiana wymiarów poza zakresy standardowe, dorobienie otworowania, innym razem rakiety, gdzie produkt jest wykonywany indywidualnie pod klienta, robione są jakieś obliczenia, projektowane części, mocowania itp. Stosunek tych projektów określiłbym jako 90:10 dla tych prostszych rzeczy. Wadą tej pracy jest jedynie to, że w naszym kraju jako projektant/konstruktor raczej nie ma kokosów, obecnie zarabiam około 5 tys. zł. netto( południe polski), i nie widzę perspektywy na większe zarobki. Chętnie porobiłbym jakieś rysunki czy modele 3D po pracy żeby dorobić, ale jest masa tego typu ogłoszeń i ciężko się przebić.
Nowe stanowisko miałoby polegać na "nawadnianiu" pewnego programu w produkty jakie oferuje firma, ustawianie zależności, projektowanie prostych interfejsów w oparciu o funkcje udostępnione w programie, typu jak wciśniesz przycisk to wygeneruje ci się kompletacja wyrobu, jakieś raporty magazynowe, pilnowanie cen, powiązanie wyrobu z rysunkiem itp. Praca polegająca głównie na pisaniu If, Then, Else (program napisany w VBA i w tym języku można pisać proste skrypty). Podobno pisząc jakieś zapytania SQL można sobie jakoś ułatwić pracę. W dłuższej mierze może jest to bardziej perspektywiczne, trochę lepsze zarobki (około 600 zł/msc) ale nie wiem czy chcę w to iść.
Najgorsze, że dostałem bardzo mało czasu na zastanowienie się na tą propozycją, tak naprawdę to 2 dni. Nie wiem co w przypadku jak sobie nie poradzę, na poprzednie stanowisko nie wrócę bo firma musi za mnie przyjąć inną osobę.
Nie piszę tego po to żebyście mi pisali zrób to albo zrób tamto, decyzję muszę podjąć sam.
Po prostu chciałem o tym z kimś porozmawiać ale nie mam z kim.
Trzymajcie się Mirki i dobrej nocy.
#praca
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@slabehaslo
Dziś dowiedziałem się trochę więcej o tym stanowisku.
Praca ma polegać typowo na wprowadzaniu danych do systemu i pilnowaniu zależności między nimi. Trochę pracy że skryptem, ale tak jak pisałem to jest głównie instrukcja warunkowa
Ja generalnie rzecz biorąc lubię rysować w CADzie i modelować 3D.
O ile mój kierownik ma bardzo dużą wiedzę w zakresie projektowania i konstruowania, i chętnie się tą wiedzą dzieli, to żadna firma w moim rejonie nie daje możliwości na jakieś lepsze zarobki w tej dziedzinie.
Szkoda, że firma w której pracuje nie docenia naszego działu. Mamy jedne z najniższych
Do tego pewnie przydałyby się jakieś studia umożliwiające zdobycie uprawnień.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
Do tego pewnie przydałyby się jakieś studia umożliwiające zdobycie uprawnień.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91