Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #blackpill

Ale pięknie zmoggowałem dużego chłopa trójboiste czy jak ten gówno sport się zwie.
Wbijam na jakąś nową osiedlową siłkę i ten knur tam robi jakieś pedalskie przysiady. No spasiony taki, długie kłaki, długa broda w stylu niegolone łoniaki z 2 lata. Pełno jakiś pasów, nalepek chooy wie czego jeszcze.
Ofc był największym samcem na siłowni, a ze strefą cardio jest połączona ze strefą wolnych ciężarów to pełno babek z nim gadało. Julki, stare, młode. Widać, że się wszyscy znali.

Wtem na salę wchodzę ja. Wysoki blisko na 2 metry, ciało zyzza, opalenizna, wyperfumowany, french crop na głowie, koszulka z mocno wyciętym dekoltem (ramiączka jak sznurki). W szatni szybko pompki porobiłem żeby wyglądać na spompowanego. Wbijam i mówię normalnie "siema wszystkim", a one najpierw obczajka, a po chwili jak spompowalem jeszcze plecy i się zrobiłem 2x większy niż byłem, to nieśmiało zaczęły zagadywać i się pytać czy jestem tu nowy. Ten orangutan tam darł ryja i nikomu już nie imponował jego ciężar. Podbiłem jeszcze do niego i pytam ile tam ma na tej sztandze. Nie wiem co tam wybełgotał, ale powiedziałem mu, że pewnie wzbudza szacun wśród kolegów i niech ćwiczy dalej. Tamte się śmiały
  • 6
@davidero69: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
@IntruderXXD: takimi grubasami jarają się na siłowni dopóki nie przyjdzie chłop o sylwetce greckiego boga niczym prawdziwy Zyzz. Wtedy każdy oddaje mu respekt i ma w dupie tych ulańców, a przerzucane ciężary przestają mieć znaczenie. Takie są fakty.
@davidero69: no chyba jednak nie. Przy jakimś strongmanie w stylu Eddiego Halla czy Hafthora Bjornssona nawet taki super wyrzeźbiony wzrostak będzie wyglądać jak chuchro.
Wyrzeźbione sylwetki w stylu Zyzza dobrze wyglądają tylko na zdjęciach bez koszulki. Na żywo wszyscy będą sikać (czy to ze strachu czy z każdego innego powodu) na widok 190+ cm wzrostu i 150+ kg wagi