Wpis z mikrobloga

Duszę się w tym ciele i nic z tym nie mogę zrobić, tylko patrzę na siebie w lustrze i mi się rzygać chce, totalnie mi się rzygać chce. Czaicie że wszystko wskazywało że urodzę się loszka ale no taki uj i to dosłownie, a mimo to mam więcej cech kobiecych niż męskich. Wyglądam bardziej kobieco, gabaryty mam kobiece, mindset, odczuwanie świata, dla mnie liczy się skok adrenaliny, emocje, więź, nawet kwa cycki naturalne mam w miarę duże i dobrze wyglądają lepiej niż niektórych moich koleżanek. Zawsze wolałem zabawy jakimiś #!$%@? podróbami lalek w przedszkolu za co dostałem opierdziel XDD Czaisz kwa opierdziel bo się lalką bawisz i to nie że jej sukienkę zdjąłem tylko normalnie tak. Jak sobie w gimbazie kupiłem pierwsze rurki (dostałem warunek że czarne i uj) i do tego założyłem moją za duża bluzę dc to czułem się że to jest to, to jest mój styl. Jak w technikum pierwszy raz ogoliłem całe ciało to poczułem że jestem sobą, ale wiadomo w tajemnicy bo co inni powiedzą XD Potem już miałem bardziej wywalone, niech se mówią co chcą mam to gdzieś. A teraz jestem full i dont give a fuuuuuck chce żyć w zgodzie ze sobą, chce być sobą ale nie mogę bo tfu normy społeczne, tfu mindset z 60% polaków i ciało. Mogę sobie udawać loszkę na czatach i żalić się ze swoich problemów i słuchać jak mnie pocieszają, mogę patrzeć na zdjęcia jakiś i wyobrażać sobie że to ja, ale jak wracam do rzeczywistości to czuję jedno, nie moms spaghetti tylko rozczarowanie a to wszystko przez ciało. Ciało ciało taaa w sumie łatwo to skorygować wystarczy że ktoś mi na szybko pożyczy hmmm 650k tak na oko, wiecie jakieś robienie tali, głos, morda, cycki, dupa nie wiem co jeszcze na pewno przeszczep włosów żeby było ich dużo i żeby były gęste jak sok z pzdy () Co do hormonów to nie wiem któremu psychiatrze ufać, nie wiem jak to wygląda, gdzie z tym iść, co powiedzieć i takie tam no i ile to kosztuje. No i co powiedzą starzy i jak im to powiedzieć wiesz o co chodzi, oni nie wiedzą że byłem blisko zaplanowanego wylogowania się ze świata parę miechów temu i tylko dzięki pomocy 4 osób a zwłaszcza jednej dalej tu jestem. W sumie nic nie mówili jak zacząłem syry golić, tylko stara się zapytała czy golę a ja że tak. To byłby pewnie cios straszliwy dla nich niczym wbicie sztyletu w plecy, nie wiem ale pewnie tak. No i ludzie bo słuchaj jak zaczynałem się ubierać bardziej damsko, ale dalej w stylu męskim to na mieście nikt się nie pruł, jak zafarbowałem kłaki to też nie, nawet mówili że fajne ((oo)) I to nie tyle w centrum #krakow a w #nowahuta a niby taka niebezpieczna patolska dzielnica moja ukochana co w niej mieszkam całe życie (,) No ale ogarnij, wyjść w takich full ciuchach na terapii z cyckami i tymi makijażami bez których już jestem piękny, a z nimi to 10/10 to nie wiem jakby to wyglądało ()

I prdolą mnie zaimki tak jak robią to chłopcy i dziewczynki... meh miało być do rymu a walić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lgbt #polska #wyznaniezdupy #przegryw #depresja #feels #transseksualizm to nie #ladnetranski a #femboy #psychologia #psychiatria
Wanzey - Duszę się w tym ciele i nic z tym nie mogę zrobić, tylko patrzę na siebie w ...

źródło: 273818742_1172360880236189_8510374285549972678_n

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Wanzey: większość ludzi ma przesrane, nie tylko ty. Jedyne wyjście to znaleźć coś fajnego i na tym się skupiać w codziennym życiu, a te cele co masz to niech będą długoterminowe i też osiągniesz.
  • Odpowiedz
@Wanzey: wyglądasz pięknie. Przykro mi, że musisz się zmagać z takimi trudnościami. Niewiele mogę Ci pomóc poza trzymaniem kciuków. Nie zabijaj się, znajdź lepiej ludzi, któzy Cię zrozumieją i pokochają. Buźki <3
  • Odpowiedz
  • 1
@Wanzey: Przykre to wszystko i życzę powodzenia w żyćku. Mam nadzieję że jeszcze się poukłada.
Co do psychiatrów, to wydaje mi się że istnieją listy polecanych osób, które podchodzą do sprawy bez uprzedzeń. Bodaj "Myśleć Głębiej" wspominali o tym na filmie odnoszącym się do ostatniej afery z Sakowskim. Myślę że jak poszukasz to wszystko znajdziesz.
  • Odpowiedz
@Wanzey: No wiadomo, że jak rodzice by się dowiedzieli (bez względu na to czy sam im powiesz, czy cię nakryją), to będzie bolało, ale póki co ów sztylet tkwi w tobie i powolutku krwawisz. Dobrej strategii chyba na to nie ma, bo i wiele zależy od reakcji - jak powiesz teraz, przed jakimikolwiek operacjami, to mogą albo wesprzeć, albo machnąć ręką, albo zrobić dużo byś "opamiętał się". Jak powiesz gdy już
  • Odpowiedz
  • 1
@Zwanek: Pewnie w krakowie są ale takie ceny że to dostaję bólu głowy, zresztą ja zawsze dostaję nawet jak się myję () Jo dzieeena mordzia ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Mtik333: A co do hormonów to chciałem poczekać aż będę z moja miłością i zdecydujemy się na dzieci żeby moje plemniki w spermie były na tyle silny żeby doszło do zapłodnienia, ale to się nigdy nie stanie więc w sumie co mi tam
  • Odpowiedz
@Wanzey: idź do psycho. Niech skieruje cie do seksuologa który da dalsze skierowania w stronę tranzycji i hormonów, BTW baba z bolcem to wygrywa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Offtop mogę pisać pierdoły bo trochę pijany jestem :v
  • Odpowiedz
@Wanzey: emigruj za granicę, od starych się odetnij i powolutku się operuj jeżeli masz diagnozę że jesteś trans.

Jeżeli masz diagnozę, gdyż może nie jesteś trans tylk to są np. objawy wypierania homoseksualizmu - tak sobie #!$%@?ł życie Łukaszek S.
  • Odpowiedz
@Wanzey idź do dr Grabskiego, seksuologa. On się specjalizuje w dysforii płciowej i jest z Krakowa. Znany w środowisku i bardzo dobry specjalista, który krzywdy nie zrobi.
  • Odpowiedz
@Wanzey: ziomek, if it makes you feel any better, przynajmniej z twarzy na fotkach, które ostatnio wrzucałeś jesteś zdecydowanie ładniejszy od tego na zdjęciu w tym poście, taka urocza #szaramyszkadlaanonka z sąsiedztwa xd (o ile te wszystkie tooojaaaa i #pokazmorde to nie bait), jesteś na luzie pewnie w top 2% femboy/trans mtf czy jakkolwiek się tam kategoryzujesz (chociaż pewnie się porównujesz do samej topki 0.1% z reddita/Twittera i myślisz, że wyglądasz
  • Odpowiedz