Wpis z mikrobloga

Spędziłem wczoraj 2 godziny w centrum Warszawy. Dosłownie 80% żeńskiej populacji wygląda jak ćpunki które wypełzły ze skłotu żeby coś zarobić. W wolnych chwilach szabrują kontenery PCK, dokonują amatorskich aborcji i robią sobie tatuaże igłą od strzykawki po heroinie xD Jeżeli trafi się jakaś nieulana w zwykłej sukience to automatycznie jest w top 10. Przecież to wygląda jak armia npc programowanych przez tiktoka i instagram. Noszenie starych za dużych łachów wygląda po prostu źle i komicznie.

#p0lka #modadamska #rozowepaski
  • 90
spędziłem z narzeczoną kilka godzin na domówce urodzinowej u jej wujka, bardzo dobrze spędzony czas - była ognista woda, było dobrze, rodzinę się poznało, pogadało się, jestem zadowolony i szczęśliwy ( )
@Linnior88 Xd spuść wodę później bo śmierdzi. Jest tu dużo toksycznych facetów ale op nie powiedział nic złego w przeciwieństwie do Twoich mega toskycznych wypowiedzi. Ciśnieciu o genach i po sprawach na które nikt nie ma wpływu. Masz chyba problem sama ze sobą że nienawidzisz ludzi i na siłę chcesz wcisnąć komuś że hejtuje kobiety by poczuć się lepiej. Po to mamy oczy i oceniać zawsze będzie ktoś. Problem w tym gdy
@DrylowanyPomidor: pociski na poziomie szkoły specjalnej, nic lepszego po takim dnie umysłowym się nie spodziewalam
Ludzie mało inteligentni tacy jak ty mają to do siebie że co nie powiedzą to wzbudzają żenade
Żeby być blyskotliwym to najpierw trzeba być inteligentnym
Następnym razem nie oceniaj innych po sobie.


@yannikto: oceniam tylko to co ktoś produkuje, ty wyprodukowałeś spermiarski wysryw gdzie się żalisz, że typiara się ubiera aseksualnie jakby w domyśle miała się ubierać seksownie, nie wiem, ale jak dla mnie to typowy obraz spermiarza, który z chęcią przychodzi do pracy, bo "ładne dupeczki" i jakaś "dupeczka" ośmiela się ubierać nie tak jak mu się podoba

No i szkoda że nawet z tą
@niochland: Nie to ty po prostu masz jakieś fiksacje bo żeś zwrócił uwagę tylko na słowo aseksualne natomiast clue mojej wypowiedzi było to że laska podąża bezkrytycznie za modą na co podałem trzy przykłady tego co jest teraz modne a więc jest totalnie nijaka. Ten wykopek ma trzy razy wyższą pensję od niej i wychodzi po mniejszej ilości czasu z pracy tak jak już mówiłem nie mierz innych swoją miarą. Za