Wpis z mikrobloga

Spędziłem wczoraj 2 godziny w centrum Warszawy. Dosłownie 80% żeńskiej populacji wygląda jak ćpunki które wypełzły ze skłotu żeby coś zarobić. W wolnych chwilach szabrują kontenery PCK, dokonują amatorskich aborcji i robią sobie tatuaże igłą od strzykawki po heroinie xD Jeżeli trafi się jakaś nieulana w zwykłej sukience to automatycznie jest w top 10. Przecież to wygląda jak armia npc programowanych przez tiktoka i instagram. Noszenie starych za dużych łachów wygląda po prostu źle i komicznie.

#p0lka #modadamska #rozowepaski
  • 90
@naganiaczherculesa:

xd nie wiem gdzie ty łazisz, bo to co odpisujesz to może opis bardzo średnich 'buntowniczek' z liceum, większość młodych kobiet ubiera się git w Polsce

To jest dokładnie zawsze tak samo zabawne, ogólnie w naszym społeczeństwie panuje jakaś taka dziwna tendencja do tego żeby srać do własnego gniazda i twierdzić, że ludzie w Polsce ubierają się jakoś turbo źle co wcale nie jest prawdą.
chłop zobaczył pewnie z 3-4 takie dziewczyny w grupce, usiadł w koncie i wysral taki wpis na wykopie żeby zdobyć głupie lajki xD zresztą co ja gadam, pewnie nawet nie wylazles z chaty rodziców w powiatowym


@naganiaczherculesa: Najbardziej zabawne jest to, że taka sytuacja ma miejsce dokładnie za każdym razem kiedy wchodzi jakaś nowa moda. Dziewczyny ubierają się w ten sposób od 2-3 lat i jest to raczej już końcówka tej