Wpis z mikrobloga

@macias-mackowiak: Kukiz powstał nagle i był złożony na szybko z ludzi, którzy od razu po wyborach przeszli do innych partii, stąd ta partia się rozleciała a koniec końców sprzedała PiSowi, wiec to nie jest dobry przykład. Konfederacja istnieje już ze 30 lat, ich poparcia jak na razie tylko rośnie od słynnego 4,7% po wejście do sejmu i teraz w sondarzach nawet około 17%. To nie jest trend malejacy aby się sprzedać.
@4TiX: Konfa nie powstała 30 lat temu. To zlepek ugrupowań, które nie do końca są ze sobą zgodne. Nigdy nie dam szansy ludziom, którzy jawnie opowiadają się za naszym największym wrogiem, dla których kościółek zawsze powinien być na piedestale i którzy powiedzą ci na tiktoku wszystko, co chcesz usłyszeć. Nie wiem, które to twoje wybory, ale z naiwnego podejścia do tematu wnioskuję, że pierwsze... może drugie.
@macias-mackowiak: Konfa nie jest krystaliczna ... żadna partia nie jest. Sama konfa nie ma 30 lata, ale część od Korwina jak najbardziej (Mentzen). Poza tym nie próbuję Cię przekonać, więc nie musisz im dawać szansy, jedynie odpowiadałem ,że moim zdaniem nie wejdą w koalicję z PiS.
Zaczynasz kombinować.


@macias-mackowiak: nic nie zaczynam, cytuję dwa twoje stuprocentowo pewne przewidywania.
Ale widzę że już nie są stuprocentowo pewne.
Bo gdyby były wziąłbyś darmowe dwie stówy XD
Dla równowagi dam ci zakład stuprocentowo pewien dla mnie - w ciągu następnego miesiąca w Polsce będzie miał miejsce przynajmniej jeden wypadek samochodowy - i spokojnie daje właśnie przebitkę 1000%, jaką się daje dla pewniaczków. Wypadek jest - dostaje dwie stówy. Nie ma
@macias-mackowiak w tym tygodniu padło oficjalne stanowisko, że koalicji z pisem nie będzie + według rozpiski, która mówi "jaki jest Pana druga partia, na którą chciałby Pan głosować", Konfederacja zabiera pisowi, więc ciśnięcie po konfederacji to wzmacnianie pisu niemal bezpośrednio.
Co ciekawe w tej partii "drugiego wyboru" całkiem sporo było powiązań między konfą a Lewicą, to chyba świadczy o nieswiadomosci wyborców
weźcie już zamknijcie mordy z ta konfederacją i tak nic nie poradzicie a tylko śmiećcie portal kto ma głosować i tak zagłosuję wasze #!$%@? nic nie zmieni