Wpis z mikrobloga

@tekserew najpierw zarzucasz komuś kłamstwo nie mając o tym pojęcia o programach partii a potem wymyślasz jakieś bzdury nie mając pojęcia o tym czym są emerytury stażowe.

https://partiarazem.pl/aktualnosci/2017/01/13/program-emerytalny

Lewica ma zresztą najbardziej przemyślany i kompleksowy program emerytalny ze wszystkich partii obecnie"na rynku".

I pisze to jako osoba która na nich nie glosuje.
pawelczixd - @tekserew najpierw zarzucasz komuś kłamstwo nie mając o tym pojęcia o pr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@CyfrowyD zabawne jest to, że dla was ta uchwała to jakiś paradygmat, kiedy realnie od czasu jej wprowadzenia jakoś nie słychać o masowym wyrzucaniu mezyczn z domów, to jest ustawa przeciwko patusom znęcającym się nad kobietami, reszta to wasze chocholy i urojenia
  • Odpowiedz
Zrób więcej ze swoimi konfederacyjnymi urojeniami XD


@macias-mackowiak: przecież to ty masz urojenia, mogę ci wkleić posłankę ko która mówi ze raczej z pisem niż z konfą wejdą w koalicję - przypadek, mogę wkleić głosowania wspólne ko/pis w porównaniu z konfa/pis - nagle wszystkie ko/pis to "hodowla jedwabników" (XD) i "same neutralne/pozytywne rzeczy" (XD^2) a wszystkie konfa/pis to waga państwowa, mogę wkleić ustawę antyprzemocową to sobie napiszesz "**Żyjemy w Europie,
  • Odpowiedz
@pawelczixd E wrzuciłeś jakieś razemkowe #!$%@? podkreślające że mamy dopłacać do emerytur kobiet bo biedne chlip chlip gówno pracowały i małe składki płaciły więc mają niskie emerytury. Potem tylko szybki zgpn faceta i przyjęcie jego emerytury kosztem reszty frajerów fundujacych przywileje
  • Odpowiedz
to wyobraź sobie sytuację, że po wyborach koalicja pis-konf będą głosować zawsze razem. Mi chodzi o to co będzie i to nie ma nic wspólnego z przeszłymi głosowaniami.

@macias-mackowiak: wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ale nie to einstein miał na myśli panie policjancie XD
Ustroje się zmieniają a policjanci ciągle ci sami.
Usmiech_Niebios - > to wyobraź sobie sytuację, że po wyborach koalicja pis-konf będą ...
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Chcesz mi wrzucić cytat jakiejś baby, która w po nie znaczy nic? To ja ci wkleję cytaty twojego guru Korwina, który mówi, że jak wjadą nam kacapy, to będzie kolaborował. Ja nie rozmawiam o możliwości koalicji pis-po. W teorii nawet taka jest możliwa. Ja mówię o realnych szansach na koalicję, których będzie szukać pis, a taką jest konfederussia. Na podstawie wcześniejszych głosowań szacujesz kto z kim się połączy po
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: Koalicji sięnie obawiam, bo nic na to nie wskazuje. To, żę konfa ma niektóre poglądy moralne wspólne z PiS to moim zdaniem niewiele znaczy. Ich głównymi postulatami, których trzymają się od 30 lat są poglądy gospodarcze, a te majacałkiem inne od PiS i dlatego nie wejdą w koalicje. Wiedzą też, żę wejście w koalicje z Pis to ich pogrzeb, bo ich wyborcy chcą zmiany, wiec ich stracą. Zdawali sobie
  • Odpowiedz
Ja nie rozmawiam o możliwości koalicji pis-po. W teorii nawet taka jest możliwa.


@macias-mackowiak: doktorze Strange przecież przeanalizowałeś wszystkie możliwe przyszłości i wyszło ci że koalicja pis - konfederacja jest więcej niz pewna a teraz zaprzeczasz XD
Tak się kończy brak skóry w grze, jakbyś za zaprzeczanie sobie musiał płacić to byś się trzy razy zastanowił przed takim wpisem.

Na podstawie wcześniejszych głosowań szacujesz kto z kim się połączy po wyborach? Nie możesz być aż
  • Odpowiedz
@4TiX: Zacznijmy od tego, że celem konfederacji, tak jak każdej innej partii jest wejście do rządu i dostęp do koryta. Jeśli uważasz, że mają zamiar znieść PIT CIT i ZUS, to mam dla ciebie złą wiadomość.
Idąc dalej - jeśli chcesz być w rządzie mając takie poparcie jak konfa, musisz się sprzedać pisowi. Oczywiście Bosak wyjdzie i powie, że jeśli realnie chcą wprowadzić swoje postulaty, to jedynym wyjściem jest koalicja.
  • Odpowiedz
: a prosto - skoro konfederacja reprezentuje "katotaliban" a tylko oni byli przeciw ustawie "antyprzemocowej" to widocznie jest ona zaprzeczeniem "katotalibanu


@Usmiech_Niebios: Przykro mi to mówić, ale albo nie masz mózgu, albo masz problemy z jego używaniem.
  • Odpowiedz