Wpis z mikrobloga

@cwlmod widzę typowy wykopek z Ciebie - tworzy jakieś urojenia, wymyśla rzeczy które uznaje za prawdę. Tak się nie da dyskutować

@Tymajster tylko teraz wchodzimy na grunt gdzie nie da się ustalić spójnej wersji jakie tematy są ważne, a jakie nie, i każdy będzie miał swoją wersję. Przykładowo te związane z obostrzeniami covidowymi, lockdownami, albo limitami płatności gotówkowej pomiędzy przedsiębiorstwami - dla mnie takie sprawy zaliczają się do tych ważnych,
  • Odpowiedz
mogę ci wkleić posłankę ko która mówi ze raczej z pisem niż z konfą wejdą w koalicję - przypadek


@Usmiech_Niebios: no i co z tego wynika wdg ciebie?

nagle wszystkie ko/pis to "hodowla jedwabników" (XD) i "same neutralne/pozytywne rzeczy" (XD^2) a wszystkie konfa/pis to waga państwowa,


@Usmiech_Niebios: to, ale nieronicznie.
  • Odpowiedz
e dla was ta uchwała to jakiś paradygmat, kiedy realnie od czasu jej wprowadzenia jakoś nie słychać o masowym wyrzucaniu mezyczn z domów,


@deziom: To z takim podejściem całkowicie nie powinna przeszkadzać Ci ustawa antyaborcyjna. Ile kobiet zginęło? Nawet nie 100. 10 raczej też nie. To w takim razie kobiety się pieklą o nic. Czyli możesz spokojnie głosować na konfę, bo ewentualny katoliban nikomu nie szkodzi.

Informacyjnie dla ciebie żeby
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Przecież baba z PO powiedziała, że prędzej pis z po, więc czego się boisz. Cwany tylko w gadce jesteś. Ja wezmę odpowiedzialność za to co napisałem a ty chcesz tylko beztrosko poszczekać w obronie swojej konfederacji. Jesteś jak twój idol Memcen. Coś kiedyś powiedział, ale to był żart i wszyscy to źle zrozumieli. Idź zagłosuj na swoją ruską piątą kolumnę a ja się z ciebie pośmieję po wyborach.
  • Odpowiedz
Ja wezmę odpowiedzialność za to co napisałem


@macias-mackowiak: przecież cały czas nie bierzesz XD Niby na 100% będzie jak piszesz ale
- imieniem i nazwiskiem się pod tym nie podpiszesz
- pieniędzy na to nie postawisz tylko śmieszne usunięcia konta XD
- jak ci wytknąłem niespójność to napisałeś cytuję ". Jeśli będziesz się czepiał słówek, to nic nie wskórasz." Słówka? Koalicja PiS z KO jest wg ciebie możliwa, kiedy koalicja PiSu z KO jest w tym samym czasie
  • Odpowiedz
@cwlmod

@JedenRabinPowieTak: Buahaha przedstawiłem ci konkretne podsumowanie głosowań a ty zwyczajnie nie masz jak sie do tego odnieść xD Zaraz powiesz ze cnota jest wstrzymywanie sie od głosu xD


1. Poprosiłem o wskazanie gdzie manipuluję - nie zrobiłeś tego
2. Poprosiłem o wskazanie jak liczono, i co brano pod uwagę w liczeniu tego co wstawiłeś -
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: Nie liczę na zniesienie podatków tylko ich uproszczenie i ewentualne zmniejszenie, choć ze zmniejszeniem mozę być problem przez dług publiczny jaki posiadamy. Celem partii oczywiście jest rządzenie, ale historia pokazała, że krótkowzroczne patrzenie na tu i teraz prowadzi do katastrofy. Nowoczesna, Ruch palikota czy kukiz te partie pokazały, że nie tędy droga. Konfa zdaje sobie z tego sprawę. Jeżeli poczekajakolejne 4 lata (tak jak zrobili to po ostatnich wyborach)
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Bo dyszkę zaryzykować to nie żadna sztuka a używać imienia i nazwiska na wykopie to tylko debil by się podjął i to nie kwestia odpowiedzialności tylko głupoty. Dla mnie "śmieszne usunięcie konta" jest dużo więcej warte niż 10 zł, ale skoro tak sprawę stawiasz to załóż się o 200 zł. Jeśli nie chcesz to skończ już to dziecinne #!$%@?. Ja tobie też niespójność wytknąłem w twoim wpisie, z tym,
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: no to napisz jeszcze raz te polityczne wierzenia których wróżbita maciej jest pewien na 100% i tym razem się z nich nie wycofuj, zdefiniuj je konkretnie. Rozumiem że oficjalna koalicja konfederacji z pis (pełne partie), stuprocentowa zgodność głosowań, coś więcej?

ale skoro tak sprawę stawiasz to załóż się o 200 zł

Przypominam że jesteś pewien na 100% i nic nie zmieni twojego zdania więc z przebitką to byłoby dwadzieścia
  • Odpowiedz
@4TiX: Wszystko super, ale 20% to dalej konieczność układania się z mocniejszym. Równie dobrze mogą zakładać, że taki wynik może się już nie powtórzyć, więc jeśli spijać śmietankę, to tylko teraz, kiedy ich mandaty decydować będą o utworzeniu rządu. Kukiz, to akurat najlepszy przykład pozornie partii pozasystemowej, a jednak kupionej paroma obietnicami kaczki. Jeśli tak oportunistyczna partia się sprzedała, to skąd przekonanie, że konfa tego nie zrobi?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Zaczynasz kombinować. Zakładam się, że będzie zawiązana oficjalna koalicja. Chyba nie sądzisz, że będę czekał na wyniki głosowań XD Albo jest koalicja albo jej nie ma. Przestań się asekurować bo przestaje to wyglądać poważnie z twojej strony. Jest koalicja - ty mi dajesz 200 zł. Nie ma koalicji - ja daje tobie 200zł. Proste zasady. Żadnych innych warunków. Wchodzisz albo kończ tą dyskusję.
  • Odpowiedz