Wpis z mikrobloga

A jak głosowali za aborcją


@cwlmod: Tak jak mówili, że będą głosować. To nie jest dla nich dyskusyjni temat z tego co rozumiem. Wszystkie ich wypowiedzi wskazywały na to, że będą za zaostrzeniem prawa aborcyjnego i tak zagłosowali. Przynajmniej się nie kryją z tym jakie mają podejście i myślę, że dla wszystkich jest to jasne.

i zabraniem immunitetu ziobrze? xD


@cwlmod: W większości przeciw. Dlaczego? Nie wiem, ale według mnie
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: Mnie nie obchodzi czy mówili jak będą głosować. Skoro są socjalistami i zamordystami to należy tak stwierdzić.

Brak zgody na odebranie immunitetu Ziobry to ostateczne potwierdzenie koalicji PiS-konfa
  • Odpowiedz
  • 0
@macias-mackowiak Akurat głosując na konfre to się PiS osłabia. Tam raczej idą wyborcy PiSu którzy uważają że PiS sprzedał Polskę żydom i Ukraincom a NWO będzie tu budować Niebiańska Jerozolimę. Plus ludzie z sentymentem do komuny i ruskiego buta.
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: chlap dzidke chłopcze Brukseli chlap chlap

Kaczyński 2 dni temu jawnie powiedział że nie będzie koalicji z Konfederacją i ich krytykował. A senatorka PO mówiła że prędzej z PiSem się dogadają niż z Konferencją
  • Odpowiedz
@brednyk:
Chlab dzidke moskwie chłopcze chlap chlap

Następny co przeczytał gdzieś cytat jakiejś podrzędnej senatorki, która gówno ma do powiedzenia i to powiela. To tak jakbym ja brał na poważnie słowa jakiegoś chłopa z końca listy wyborczej konfy z wyborów z 2015 XD. Zapiszę sobie twój genialny post i pośmieję się z Ciebie za parę miesięcy. Tylko ludzie, którzy wierzą kaczce i jakiejś senatorce z wypiździewa są na tyle naiwni, żeby
macias-mackowiak - @brednyk: 
Chlab dzidke moskwie chłopcze chlap chlap 

Następny co...

źródło: papiez_jpii

Pobierz
  • Odpowiedz