Wpis z mikrobloga

@macias-mackowiak problem jest taki, że o tym co będzie to można tylko gdybać
Natomiast to co było to można zweryfikować

Poza tym PiS raczej nie potrzebuje jakichkolwiek koalicji - w sprawach światopoglądowych wesprze ich Konfederacja, w sprawach gospodarczych Lewica/PO, i bez większych problemów wprowadza swoje postulaty

@CyfrowyD warto dodać że nie ma też partii która chciałaby równouprawnienia w temacie służby wojskowej
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: do konfederatów to można pisać jak do ściany, przecież nawet w tym wątku mamy tezę że konfederacja wspiera mężczyzn, bo zagłosowali przeciwko ustawie antyprzemocowej (XD)

szkoda tylko, że żaden fan konfederacji w swoich wysrywach nie uwzględnia, ze jeżeli konfederacja uzyska dobry wynik, to wejdzie w koalicje z pisem, a pis bedzie dalej rozpieralał to państwo i wprowadzał autorytaryzm

i teraz pytanie, co jest gorsze dla mezczyzn: bycie #!$%@? przez stronniczą
  • Odpowiedz
społeczność katolików w Polsce według GUSu to 92%,


@tekserew: Przecież to jest kompletna bzdura. Wskaźnik dominicantes(% katolików uczestniczących w praktykach religijnych) wyniósł 28,3 proc. Reszta jest wierzących tylko na papierku.
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: wyobrazić to sobie można smoka na niebie, jak inne partie chcą mojego głosu niech mi coś zaproponują, a nie udają że jako mężczyzna nie istnieję, albo mówią że jestem odpowiedzialny za piekło kobiet.

Głosować na partię która ma cię głęboko w dupie to dopiero kretynizm
  • Odpowiedz
Statystyka mówi że PO częściej głosuje zgodnie z PiS niż Konfederacja


@JedenRabinPowieTak: Po pierwsze, to ciężko w ogóle mówić jak głosuje konfederacja, bo często jest tak że część głosowała za, część przeciw, a część się wstrzymała. Po drugie, większość ustaw to jakieś techniczne zmiany albo wdrażanie prawa UE. To że konfederacja zagłosuje przeciw przy jakiejś ustawie o hodowli jedwabników jest nieistotne.
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: Jakie "twoje prawa" masz na myśli. To, że kobiety mają częściej handicap nie wynika tylko z polityki partii, ale z naszej kultury i #!$%@? zachowań samych facetów. Ani pis ani po nie sprawią, że Tobie - mężczyźnie będzie w życiu łatwiej/lepiej. To mrzonki.

Dodam jeszcze, że wiara w to, że konfederacja, która będzie pod butem pisu zrobi coś dla mężczyzn to taka sama naiwność, jak wiara w to, że usuną
  • Odpowiedz
@tekserew: ale że co, że lewica potępia mizoginię? Oczywiście, że potępia. To z Tobą jest coś nie tak, że przypisujesz mizoginie każdemu mężczyźnie.
  • Odpowiedz
@JedenRabinPowieTak: Gdybamy tutaj, ponieważ idziemy na głosowanie, które będzie miało wpływ na to co będzie a nie to co było. To co było i jak wyglądały głosowania nie ma nic wspólnego z FAKTEM, że pis stworzy koalicję z konfederacją. Jeśli masz co do tego jakiekolwiek wątpliwości to musisz być strasznie naiwny albo nie wiesz nic o polityce w tym państwie.
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak no i już mijamy się z definicją czym jest fakt:
Dla Ciebie faktem jest coś, co może(ale nie musi) wydarzyć się w przyszłości, jest na to jakieś prawdopodobieństwo
Dla mnie faktem jest coś, co miało miejsce w przeszłości i jest na to 100% pewności

Z mojej perspektywy wygląda tak, że nie ma pewności jakiejkolwiek koalicji PiS z innymi partiami po wyborach. Natomiast faktem jest to, co wstawiałem wcześniej, tzn wyniki głosowań.
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak przynajmniej będzie prawdziwy katoliban, tzn faceci do woja, baby rodzić i wychowywać b0mbelki. Ko i lewica by chciały zostawić wszystkie patriarchalne obowiązki facecikom, równocześnie zdjąć wszystkie obowiązki z kobiet, czyli faceci do woja, kobiety wolne jak ptak. No muszą się zdecydować, albo idziemy w stronę nowoczesnego państwa z służbą wojskową dla obydwu płci, albo idziemy w stronę katolibanu. Ko i lewica chcą katolibanu tylko dla facetów, a tak nie może być,
  • Odpowiedz
. To, że kobiety mają częściej handicap nie wynika tylko z polityki partii, ale z naszej kultury i #!$%@? zachowań samych facetów.


@macias-mackowiak: Przecież te partie - takie jak np. PO czy Lewica mają wpisane w programy dalsze rozszerzenie handicapu. Jego rozrost jest czymś bezpośrednio związanym z polityką partii. Więc i partie są temu winne. To tak jak mówienie osobom LGBT żeby przestały walczyć o związki jednopłciowe i że partie polityczne
  • Odpowiedz
@JedenRabinPowieTak: Nadużyłem słowa "Fakt" dlatego, że koalicja pis-konf jest dla mnie tak oczywista. Jest tu dużo ludzi, którzy łudzą się, że zagłosują na konfederację a ona dalej będzie wolnościowa i neutralna do pis/po. Nawet nie wiecie w jakim błędzie jesteście.
  • Odpowiedz
przecież nawet w tym wątku mamy tezę że konfederacja wspiera mężczyzn, bo zagłosowali przeciwko ustawie antyprzemocowej (XD)


@deziom: Co według ciebie jest w tym zabawnego? Ta ustawa realnie jest skierowana przeciw mężczyznom.

i teraz pytanie, co jest gorsze dla mezczyzn: bycie #!$%@? przez stronniczą prokuraturę i sądy jak jakiemuś pisowcowi się cos nie spodoba, czy ustawa antyprzemowoca? XD


@deziom: Ty sobie chyba nie zdajesz sprawy, ale to jest dokładnie to
  • Odpowiedz