Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios: Różnica między teorią, a tym co się stanie w tym przypadku jest ogromna. W teorii możliwe jest, że jesteś lewakiem, ale ja uważam, że jest ogromna szansa, że nim nie jesteś. Jeśli będziesz się czepiał słówek, to nic nie wskórasz. Uważasz, że moje prognozowanie koalicji opiera się na podstawie "czucia i wiary". Otóż opiera się na historii wyborów i polityce pisu. Ostatnie wyniki sondażowe pewnie niestety nie będą odbiegać mocno
Gołąb już nasrał na środek szachownicy, teraz poprzewraca pionki o obrażony odleci.


@UniversalHater: nawet szanuję samokrytykę, teraz tylko nie rób tego więcej.

ale ja uważam, że jest ogromna szansa, że nim nie jesteś.

@macias-mackowiak Zamiast tworzyć uniwersa "a co jeśli" możesz zapytać. W niektórych sprawach jestem, w niektórych nie.

więc przy takim rozkładzie mandatów jest tylko jeden scenariusz możliwy.

hm

Ja nie rozmawiam o możliwości koalicji pis-po. W teorii nawet taka
@tekserew: Masz Trzecią Drogę. Glosowali przeciwko 800+, Kosiniak jako minister podwyższył wiek emerytalny i zrównała dla obu płci. W przyszłym tygodniu najpewniej do PSL i Holowni dołącza Wolnościowcy Dziambora. W obyczajówce PSL zwalcza Sylwię Spurek i jej weganskie odpaly, a za rządów Tuska związki homo nie przeszły przez posłów PSL. PSL nie chce też aborcji na życzenie. Doskonała oferta dla prawicowego wyborcy, sam zagłosuje.
@macias-mackowiak: te słowa klucze w ogóle nie działają. Plusują to te same osoby.

Najlepsze że większości wyborców konfederacji już tu nie ma. Sam się zdziwiłem jak mi kuzynka 40 lat powiedziała że na konfę będzie głosować. Walnąłem jej tymi słowami kluczami o aborcji i katolicyzmie i powiedziała że ma to gdzieś. Jak powiedziałem że zabiorą jej 500+ to się zaśmiała że w podatkach jej zabrali duzo więcej już 2 lata temu.
@Usmiech_Niebios: Twój cytat z niedawnej twojej dyskusji:
"Czy analizujesz w ogóle sytuacje polityczną? Jeśli Konfederacja miałaby być w rządzie to z PiSem, lub PiSem bis, więc nie ma wybitnej potrzeby obawiania się realizacji programu w sytuacji kiedy wybór jest między kredytami 2% a 0%."
Na logikę - jeśli konfa nie zejdzie się z pisem, to znaczy, że nie chce wchodzić do rządu. Na prawdę w to wierzysz?
"Czy analizujesz w ogóle sytuacje polityczną? Jeśli Konfederacja miałaby być w rządzie to z PiSem, lub PiSem bis, więc nie ma wybitnej potrzeby obawiania się realizacji programu w sytuacji kiedy wybór jest między kredytami 2% a 0%."


@macias-mackowiak: na logikę - albo wejdą albo nie. Jako że w tym wątku było usprawiedliwianie ko które głosując z pisem głosuje tylko w sprawach ważnych i pozytywnych czy tam hodowli jedwabników to tak samo
@macias-mackowiak: głosowanie na konfę wzmacnia PiS bo teraz konfa jest jak Kukiz 15 w 2015.
Wiadomo jest że nie wygrają ale zabiorą głos opozycji i przez to wygra PiS. Po wyborach legancko będą sobie tworzyć nieoficjalną koalicję i Viel Spaß, kolejne lata regresu.
@j3sion: Plusują te same osoby, ale do dyskusji i tak wchodzą konfederaci ze swoimi durnymi argumentami i zakłamywaniem rzeczywistości. Masz oczywiście rację co do mainstreamu konfy. To tylko potwierdza, że ich celem w następnej kadencji nie jest kolejne 4 lata pełnienie roli szczekającej opozycji a realne dostanie się do koryta i odcinanie w końcu kuponów. Niestety naiwnych kucy nie brakuje.
@cwlmod gdzie manipuluję? A raczej - gdzie fact checkerzy TVNu manipulują? Proszę o wskazanie. Tam masz opisane parametry jakie brali pod uwagę, tzn jaki zakres dat, jak liczyli za/przeciw/wstrzymanie się. I nie, wstrzymywanie się to nie jest za/przeciw. To jest wstrzymanie się od głosu, i tak to należy traktować

Do Twojej grafiki brakuje metody pomiaru, tzn jakie głosowania brali pod uwagę czy łącznie przed poprawkami i po poprawkach, czy tylko finalna wersja,
@Matti28: uznałeś że PO jest w sympatii z PiSem, bo prędzej weszliby w koalicję z nimi niż z Konfederacją? To nieuprawniony wniosek. Obrazek jest idiotyczny. Usuń go, nie ośmieszaj się.
@JedenRabinPowieTak: Zgodność głosowań to zgodność głosowań konfiarzu. Faktów nie zmienisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstrzymywanie się od głosu to jest głosowanie za/przeciw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)