Wpis z mikrobloga

@zarow: problem polega na tym, że żadna tego nie proponuje. Tam wyżej @StdPtr określił jako kato-zamordyści, ale skoro jestem katolikiem, to jest to właściwie bliższa mi partia niż Lewica, czy KO. A, że społeczność katolików w Polsce według GUSu to 92%, to jednak lepiej by było dla pozostałych partii, by opamiętały się w swojej nienawiści do religii.
Wprowadzenie katotalibanu też będzie bardzo na korzyść mężczyzn prawda?


@macias-mackowiak: Pisząc katoliban masz na myśli katolicką odmianę praw szariatu? Jest garstka szurów która tego nieironicznie chce, bo faktycznie poprawiło by to sytuację mężczyzn - choć w patologiczny sposób.

A teraz nie masz jakiegoś lewackiej odmiany szariatu? Kobiety są lepsze od mężczyzn w świetle prawa: zwolnione z obowiązku obrony ojczyzny, zwolnione z poniżającej komisji lekarskiej na niej, dodatkowe punkty za płeć, parytety
@4TiX: To co piszesz pewnie się zgadza. Ja bardziej patrzę jednak w przyszłość, a ta wygląda tak, że pis i konfa będą w koalicji. Konfa będzie z czasem wchłaniana przez pis i będą od wyborów głosować wspólnie. Łudzisz się, że będzie inaczej?
@tekserew @tekserew

@zarow: problem polega na tym, że żadna tego nie proponuje.


PO też tego nie proponowała w kampanii zanim to nie wprowadziła. Ale miała odwagę to wprowadzić, mimo że przez to potem przegrała wybory.

Tam wyżej @StdPtr określił jako kato-zamordyści, ale skoro jestem katolikiem, to jest to właściwie bliższa mi partia niż Lewica, czy KO. A, że społeczność katolików w Polsce według GUSu to 92%, to jednak lepiej by było
@CyfrowyD: Walka o prawa mężczyzn w kontekście wyborów to chyba tylko zmartwienie wykopowych przegrywów. Są znacznie poważniejsze problemy niż kult tzipy. Żyjemy w Europie, a tu żadna strona polityczna nie będzie nam facetom szła na rękę. Deal with it.
Walka o prawa mężczyzn w kontekście wyborów to chyba tylko zmartwienie wykopowych przegrywów. Są znacznie poważniejsze problemy niż kult tzipy.


@macias-mackowiak: Jeżeli uważasz, że twoje prawa nie są ważne to nie zamierzam się z Tobą o to spierać. Według mnie to ważniejsze niż "kolejne programy dla kobiet" które w swoich programach ma większość partii. Oczywiście dla mężczyzn jakoś kasy na programy nie starczyło XD
@macias-mackowiak

@DontLookBackInAnger: Zgadzam się, że każda partia często wprowadza niekorzystne dla nas zmiany, ale pisać, że po i pis głosują zawsze tak samo to mocna manipulacja. Sprawdź sobie wyniki głosowań nad różnymi wnioskami w sejmie. Nie tylko tymi niekorzystnymi, ale również neutralnymi i pozytywnymi.


Statystyka mówi że PO częściej głosuje zgodnie z PiS niż Konfederacja
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/czarzasty-w-95-procentach-glosowan-ustaw-wszystkie-partie-glosuja-z-pis-statystyki-nie-potwierdzaja-ra1065045
JedenRabinPowieTak - @macias-mackowiak
@DontLookBackInAnger: Zgadzam się, że każda pa...

źródło: FREE_840

Pobierz
Żyjemy w Europie, a tu żadna strona polityczna nie będzie nam facetom szła na rękę. Deal with it.


@macias-mackowiak: A i jeszcze jedno. Oczywiście możesz tak pisać, ale jest mnóstwo grup które wywalczyły swoje prawa. I tu może faktycznie przydać się konfederacja, bo jeżeli inne partie mają program skazujący mężczyzn na przegraną to mężczyźni mogą wybrać partię która będzie im w realizacji tej patologii przeszkadzać. Może wtedy partie zrozumieją, że męski
@JedenRabinPowieTak: OK. Nawet jeśli faktycznie tak było i te głosowania dotyczyły niekorzystnych dla nas ustaw, to wyobraź sobie sytuację, że po wyborach koalicja pis-konf będą głosować zawsze razem. Mi chodzi o to co będzie i to nie ma nic wspólnego z przeszłymi głosowaniami.