Wpis z mikrobloga

@DontLookBackInAnger: Zgadzam się, że każda partia często wprowadza niekorzystne dla nas zmiany, ale pisać, że po i pis głosują zawsze tak samo to mocna manipulacja. Sprawdź sobie wyniki głosowań nad różnymi wnioskami w sejmie. Nie tylko tymi niekorzystnymi, ale również neutralnymi i pozytywnymi.
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: tak serio to nie ma na kogo głosować w tych wyborach - PIS wiadomo; Konfederacja jeszcze gorsza niż pis, faszyści, kato-zamordyści; Lewica - komuchy; PO - populiści co kopiują program wyborczy po PISie; Hołownia - wydmuszka jak swego czasu Palikot czy Kukiz
  • Odpowiedz
@StdPtr: Zgadzam się całkowicie. Nie ma partii na którą można głosować za jej postulaty. Jestem z tych, którzy będą głosować z nadzieją, by nie wygrali ci najbardziej #!$%@?. Tylko tyle możemy zrobić. Jeśli ktoś jest na tyle naiwny, żeby głosować na konfederusję, to jest dla mnie większym szkodnikiem, niż pisior, bo tylko wzmocni ich koalicję, która jest bardziej niż pewna.
  • Odpowiedz
@macias-mackowiak: ja raz sprawdziłem około 40 głosowań nad ustawami, bo ciągle słyszałem, że Konfederacja głosuje z PiS. Częściej spotkałem sytuację gdzie to PiS i PO zagłosowały razem przeciwko innym partiom niż gdy Konfa z PiSem zagłosowała przeciwko pozostałym partiom.
  • Odpowiedz