Wpis z mikrobloga

  • 16
@Carrioner: właśnie było widać na streamie jak się z tego "śmiał". Kiedyś reprezentowałeś wyższy poziom słowo klucz "kiedyś" bo w końcu przeszłość nie istnieje co nie Aleksander? liczy się tu i teraz prawda? idź tam lepiej streamować dla swojej bandy przegrywów życiowych nie wychodzących z czterech ścian jak fuckgodpl czy inne oxaby bo tylko tacy ludzie ci zostali bo nikt kogoś takiego jak ty nie traktuje na poważnie, dziwi mnie że
@Kiszak1902: Niezła szuja z ciebie musi buc. Na twoje nieszczęście mam zapis na kick. I nawet słychać jak sam do mnie mówi. Jeśli serio nie ogarniasz, że ktoś celowo nadużywa słów poprzez wręcz dosłownie używanie ich w każdym wyrazie - for fun - to ja nie mam pytać. I wątpię w twoje umiejętności myślenia, ale szukaj dalej dram, bo życia swojego i tak nie znajdziesz.
Więcej bym pisał i bekę cisnął
@Woglan: Mam nadzieję, że to nie jest Twoje prawdziwe konto, bo bym się chyba jednak zawiódł. Nie tylko się uśmiechnąłeś, ale i na głos śmiałeś po każdej wiadomości, potem wszedłeś na kanał i oboje dobrze się bawiliście, zresztą zobaczcie sami:

https://rumble.com/v313qsq-woglan-i-carrioner-zabawnie-wyzywaj-si-na-kicku.html

Polecam zobaczyć do samego końca, nic nie wycinałem, potem Woglan zaczął banować - rozumiem, że poczułeś się potem jednak urażony, bo poszło za daleko, ale żeby wypaczać, że się wcale
@Woglan: Niech ludzie ocenią, nie tłumacz ludziom co widać na filmie:
https://rumble.com/v313qsq-woglan-i-carrioner-zabawnie-wyzywaj-si-na-kicku.html

Sporo osób to zobaczyło to wtedy i na czacie pisało jak zareagowałeś szczerym śmiechem, nawet przez chwilę jak było Ravgorze i cwe**. doszedłeś do wniosku, że Ci chyba nie wypada i próbowałeś się powstrzymać, a potem znów szczery śmiech. A następnie jeszcze to przytwierdziłeś sam chętnie w tym biorąc udział i wszedłeś na stream do Carria i też -
Jak dla mnie ta sekcja to jeden wielki czarny humor jest dużo ludzi co nie znają, są ludzie co wypaczają bezwstydnie nie znając danego pojęcia przykładem jest @Kiszak1902 który wysyła rzeczy z platformy na której można tak pisać a ludzie z tego korzystają i chcą zaogniać tym samym sytuację robiąc z zapalonej zapałki pożar. Moim zdaniem też @Carrioner mógł trochę przyhamować, ale to jest platforma na której wolno, więc cóż jeśli się
@marv0oo: napisałem fakt i jesteś obrzydliwy więc masz się czym pochwalić, a bo ty napisałeś że jestem carrioner wątpię bo on by takich elaboratów nie napisał więc gratuluję mózgu.