Wpis z mikrobloga

@SkeyPerPro: napisałeś nieczytelną ścianę tekstu Zbyszek, nikt normalny tego nie przeczyta. Konto założone przed chwilą xD
"Czarny humor" xD znalazłeś kolejny wytrych słowny i się będziesz tym tłumaczył xD kiedyś wyzywanie innych nazywałeś "insult commedy" teraz "czarny humor" xD czarnego humoru nie kieruje się w ten sposób do KONRETNEJ osoby xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: nikt ci nie każe czytać a ta osoba była wymieniona po imieniu czy po nicku których aktualnie jest nadmiar xD Konto założone przed chwilą bo już chwilę obu oglądam jaki wytrych typie NICK to nie konkretna osoba, takich samych nicków teraz jest nadmiar. I ten twój "Zbyszek" nie pisałby ściany tekstu kleksie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Carrioner: alexander, spokojnie, może odpal zbiórkę na dermatologa? tylko tym razem nie potwierdzaj tożsamości bo znowu się pokażą twoje dane, panie Wasilewski XD
  • Odpowiedz
@Wormditt: Nigdzie moich danych nie pokazywałem, ale to miłe, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie jak się nazywam. I tego się trzymaj. Tego, ze tak się nazywam. Nie próbuj drążyć. :)
  • Odpowiedz
@zygiboos: Coś ci mówi szyderczy śmiech imbecylu? Carrioner może i świetnie się bawił, ale Woglan taki skory do "zabawy" nie był, dlatego kretyna zbanował, a że brak wam empatii to nie wyłapaliście ewidentnego #!$%@?, btw ja dla "zabawy" też wszedłem na streama carrionera i napisałem coś w podobnym stylu, guess what? też mnie wąsacz zbanował, a ja wtedy tylko żartowałem, co nie?
  • Odpowiedz
@Carrioner: tak, tak, potwierdziłeś zbiórkę dowodem osobistym, ale nie byłeś świadom, że pojawią się twoje dane publicznie i usunąłeś ją. Takie kity to możesz wciskać swojej upośledzonej widowni.
  • Odpowiedz
@zygiboos: "Kolejna sytuacja, Carrio ma problem, że ludzie po Twoim filmie o pedo zastanawiają się czy można go za to skazać" Ale czy Woglan oskarżył Carrionera o by cię pedo? Nie! Film był o sytuacji na serwerze Carrionera a nie głównie o nim. Jedynie zwrócił mu uwagę, że by bardziej przyglądał się i reagował na to co dzieje się na jego serwerze.
  • Odpowiedz
https://rumble.com/v313qsq-woglan-i-carrioner-zabawnie-wyzywaj-si-na-kicku.html


@Terrafic: Czytaj ze zrozumieniem. Carrio ma problem, że po jego filmie i narracji gdzie zrzucił całą winę na niego, podczas gdy on spał (czyli nie miał najmniejszych szans na reakcję - fizycznie było to niemożliwe), jak się obudził było już wszystko pobanowane (a Woglan wiedział i nic nie zrobił, nawet nie zgłosił) - ludzie zaczęli pisać tak jakby to Carrioner był winny. Jedyne co chciał za to to film z
  • Odpowiedz
@XsonQ: Wiem co to jest, myślę, że każda dorosła osoba potrafi czytać tak proste bezwarunkowe reakcje jak uśmiech, skiśnięcie ze śmiechu, śmiech bo słowo Cwe* jest tak rzadko używane, że go wywołuje. Ironiczny śmiech znam aż nadto od Woglana, bardzo często go używa chociażby w filmach o Mazurze był, u Carria też się z tym spotkałem. Wyobraź sobie, że oglądam ich obu od wielu, welu lat, pewnie dużo dłużej niż ty,
  • Odpowiedz
Kogo obchodzi ile ich oglądasz? Ludzie też nie często słyszą teksty w ich stronę żeby ktoś "ravdora odwalił" to też wywołuje twoim zdaniem podobny efekt jak nazwanie kogoś cwelem? Życzenie komuś, żeby się #!$%@?ł to jest szczyt komedii. A jak twój pan nazywał dziewczynę Woglana od najgorszych, to pewnie to wtedy miałeś ubaw po pachy, peak humoru, jesteście #!$%@?.
Nazwanie cie imbecylem to był taki żart "cweluchu" co podburza społeczności, to od
  • Odpowiedz