Wpis z mikrobloga

Wy sobie #!$%@? jaja robicie? Cel 30 tysięcy na pomoc psychologiczną i leki? Skąd ona ma te leki za 30 000 sprowadzić, z Afryki?
Koszt wizyty u psychologa/psychoterapeuty to 200-250 za wizytę, bez jaj.
Uwielbiam robienie biznesów na czyjejś tragedii. Chłop leży w kostnicy a jej zbiera 30 000 na psychologa...

#poznan
#strzelanina
Vamyss - Wy sobie #!$%@? jaja robicie? Cel 30 tysięcy na pomoc psychologiczną i leki?...

źródło: image

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
@tbhilt: jeśli masz takie zdanie to po prostu nie wpłacaj. Co Cię obchodzi, co ludzie robią z własnymi pieniędzmi? To nie jest rządowy program Julka 30.000+, żeby robić z tego jakąś gównoburzę. W zasadzie to Wasza krytyka ma odwrotny efekt, bo zamiast zniechęcać do zrzutki to ją tylko promujecie na mirko xD
  • Odpowiedz
@Vamyss: dobry terapeuta to 250zl za sejse bierze. 20k do zrobienia w 2-3 lata. Wy serio jestescie wykopki ograniczeni, typiara moze miec traume do konca zycia xD Zolnierze zawodowi nie wychodza z takich przezyc latami a co dopiero randomowa julka
  • Odpowiedz
  • 7
@kolorowe_jarmarki: O czym Ty piszesz, w czym ma pomóc 2x więcej chodzenie na terapie? Przecież to jest proces. Terapeuta ma ją ukierunkować, pomóc zrozumieć obecną sytuacją, a nie być trenerem na siłowni, który codziennie rozpisze jej inny plan treningowy
  • Odpowiedz
@UlanaGraszka: Nie obchodzi mnie co ludzie robią z własnymi pieniędzmi, przestrzegam tylko ludzi przed ewidentnym byciu dojonym na hajs w zrzutce, która podwyższa cel jeśli poprzedni zostanie osiągnięty.
  • Odpowiedz
@kolorowe_jarmarki: a skąd wiesz ile to będzie kosztować? jesteś psychologiem, przeprowadziłeś z nią wywiad i ułożyłeś plan leczenia? Zbiórki są po to by uzbierać na jakiś konkretny cel, a nie na zaś xD
  • Odpowiedz
@Vamyss: w zależności od stanu pacjenta terapeuta ustala czy jest jedno, czy więcej spotkań tygodniowo. I owszem, może to być częściej na początku, a później spotkania są coraz rzadziej. Nie bez powodu mało który terapeuta godzi się na spotkania np. co 2 tygodnie. Niby proces i nie ma to znaczenia, a jednak częstotliwość jest istotna w zależności od stanu pacjenta. Przy spotkaniach 2x w tygodniu w kwocie 250 zł już
  • Odpowiedz
@tbhilt: jak widzisz ludzi, wchodzących do kolektury totolotka, to też ich przestrzegasz przed dojeniem na hajs? Udzielasz się w jakiś sposób w stosunku do osób, które są uzależnione np. od hazardu? Czy tylko wyjątkowo tutaj?
  • Odpowiedz
@mstasiek: przecież nie napisałam, ile to będzie kosztować, tylko że na pewno nie mniej niż te 2 tysiące miesięcznie. Już ludzie tu probowali mi wmowic ze terapia to ledwo 1000 zl przez 3 miesiace i koniec xd no realia są, jakie są, terapia nie jest tania, niektórzy chyba po prostu nie zdają sobie sprawy z tego, ile kosztuje leczenie psychiatryczne i terapia i tylko o to mi chodzi
  • Odpowiedz
  • 1
@kolorowe_jarmarki: Jakby zbiórka zamknęła się w 20 000 to raczej nikt by nie miał problemów. Ja nie neguję celu zbiórki, tylko tak jak Ci napisałem, chytrość organizatorów aż z niej bije.
  • Odpowiedz
@kolorowe_jarmarki:

a skąd wiesz ile to będzie kosztować?

przecież nie napisałam, ile to będzie kosztować, tylko że na pewno nie mniej niż te 2 tysiące miesięcznie.


a skąd wiesz, że na pewno nie będzie to mniej niż 2 tys. PLN? A czemu nie 10k? Nikt nie wie w jakim stanie jest ta dziewczyna. Dopóki nie ma żadnych papierów na poparcie zbiórki dopóty jest ona dla mnie scamem.
  • Odpowiedz