Wpis z mikrobloga

@Vamyss: dobry terapeuta to 250zl za sejse bierze. 20k do zrobienia w 2-3 lata. Wy serio jestescie wykopki ograniczeni, typiara moze miec traume do konca zycia xD Zolnierze zawodowi nie wychodza z takich przezyc latami a co dopiero randomowa julka
@Vamyss: w zależności od stanu pacjenta terapeuta ustala czy jest jedno, czy więcej spotkań tygodniowo. I owszem, może to być częściej na początku, a później spotkania są coraz rzadziej. Nie bez powodu mało który terapeuta godzi się na spotkania np. co 2 tygodnie. Niby proces i nie ma to znaczenia, a jednak częstotliwość jest istotna w zależności od stanu pacjenta. Przy spotkaniach 2x w tygodniu w kwocie 250 zł już masz
@mstasiek: przecież nie napisałam, ile to będzie kosztować, tylko że na pewno nie mniej niż te 2 tysiące miesięcznie. Już ludzie tu probowali mi wmowic ze terapia to ledwo 1000 zl przez 3 miesiace i koniec xd no realia są, jakie są, terapia nie jest tania, niektórzy chyba po prostu nie zdają sobie sprawy z tego, ile kosztuje leczenie psychiatryczne i terapia i tylko o to mi chodzi
@kolorowe_jarmarki:

a skąd wiesz ile to będzie kosztować?

przecież nie napisałam, ile to będzie kosztować, tylko że na pewno nie mniej niż te 2 tysiące miesięcznie.


a skąd wiesz, że na pewno nie będzie to mniej niż 2 tys. PLN? A czemu nie 10k? Nikt nie wie w jakim stanie jest ta dziewczyna. Dopóki nie ma żadnych papierów na poparcie zbiórki dopóty jest ona dla mnie scamem.