Wpis z mikrobloga

Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na nocne zakupy bez tłoku i kolejek. Dziś w nocy spędziłem na zakupach chyba z pół godziny bo kupowałem dużo rzeczy w tym zgrzewkę wody, jogurty Zott, Coca-Colę, filety z kurczaka bo akurat z indyka nie było i dużo innych rzeczy. Pełny koszyk, podjeżdżam do pani przy lodówkach i mówię: "Przepraszam czy mógłbym zapłacić w normalnej kasie?" zero reakcji pani dalej grzebie w lodówce. Ponawiam pytanie, odpowiedź "A jak pan będzie płacił?" - jakby to miało jakieś znaczenie - "Jak kartą to ma pan kasy samoobsługowe." i cyk urywa kontakt i układa coś dalej.

Zostawiłem w #!$%@? ten cały koszyk i wyszedłem

Jakby jeszcze pani była uprzejma to bym się zastanowił co zrobić a tak to #!$%@?ę taką obsługę. Nigdy nie dawajcie sobą pomiatać. Kiedyś skarżyłem się na Lidl i nie wiem czy moje działania się przyczyniły do zmian na lepsze, ale Lidl obecnie komunikuje że "normalne kasy również są dla Państwa dostępne" i to jest wyjątkowo jakaś tam zmiana na plus, jak i to że ostatnio nie widzę naganiaczy do samoobsługowych - w Lidlu zawsze zwyczajnie odmawiałem płacenia w samoobsługowych to jeszcze w związku ze wspomnianym wpisem:

https://wykop.pl/wpis/61991829/

Ale Lidl się poprawił i w tym momencie poza samoobsługowymi "PARAGON CZYNI WOLNYM" kasami które dalej traktują ludzi jak złodziei - wygrywa polityką otwartych normalnych kas dla chętnych.

Rozumiem że można skorzystać z kasy samoobsługowej, jak ma się jedną czy dwie rzeczy. Jak nie ma bramek które karzą ci skanować paragon jak jakiemuś złodziejowi xD ale jak sklep odmawia sprzedaży dużych zakupów w normalnej kasie to należy coś z tym zrobić.

Właśnie wysyłam mail do zarządu Biedronki z dokładnym opisem sytuacji, jak odpowiedzą to zawołam plusujących. Miłego dnia.

#biedronka #lidl #polska #programowaniespoleczne #truestory #wpolscejakwlesie
MlCHAU - Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na ...

źródło: a-pr

Pobierz
  • 214
@MlCHAU:

Ale Lidl się poprawił i w tym momencie poza samoobsługowymi "PARAGON CZYNI WOLNYM" kasami które dalej traktują ludzi jak złodziei


Wiadomka, wolność jest w tedy jak nie można #!$%@?ć batona xD
Mój stary był kilka lat ochroniarzem w biedrze. P0lactwo to złodzieje, kradzieje, których trzeba #!$%@?ć i na każdym kroku im przypominać że od cyganów różnią się tylko kolorem skóry.
Normą były zakupy na 200-300PLN a jednocześnie nussbeiser za 5PLN
@MlCHAU: Chyba zabolało cię to bardziej niż tę babkę, skoro musiałeś aż posta walnąć, że w nocy nie zostałeś obsłużony na plus ultra, a one nawet pewnie już tego nie pamięta. Biedronka to nie delikatesy jakieś, tylko brudny sklep #!$%@? paletami dla biedoty, więc nie spodziewałbym się super obsługi.
Tak zachowują się najlepsi obywatele jakich można mieć - tacy co coś robią. Gdyby każdy reagował w taki sposób, skladał skargi i rezygnował z zakupów w takim miejscu mielibyśmy idealny świat.


@Loloman: Coś w tym jest. Często widać to w zachowaniu u Niemców, którzy zauważą i bez skrupułów wytkną każde uchybienie oraz będą oczekiwać naprawienia sytuacji. Dlatego pewnie mówi się o "niemieckiej jakości", a obsługa w miejscach "pod Niemca" biega jak
@MlCHAU: Bylo skanowac, jak Ci sie nie spieszylo. Znajac zycie lampka by sie swiecila co chwila i obsluga musialaby do Ciebie co chwile przybiec. Zawsze moglbys powiedziec, ze to tamta osoba kazala Ci isc do tych kas samoobslugowych.
  • 0
@MlCHAU generalnie uważam, że masz rację ale do mail do zarządu to xD, takie rzeczy się zgłasza do BOK, zarząd będzie miał to w #!$%@?


@deziom: tak, miałem na myśli BOK
@MlCHAU Też mnie to irytuje, w Lidlu taktycznie bez problemu otworzą kasę. Powinien być rabat 10% na zakupy w kasie samoobsługowej, przecież wykonujesz pracę kasjerki.
@MlCHAU: szanuje, też już ze 3x zostawiłem zakupy tam gdzie stałem jak nie maja otwartej kasy i koniecznie chcą mnie zmusić do samoobsługi. Niech się jebią.
Dla kilku produktów używam te w biedronce, opcjonalnie serio jak mam max kilka produktów bez utrudnień typu woda w lidlu. Ale nie jak mam więcej rzeczy.
@Loloman: @MlCHAU @monsunz UWAGA! Tłumaczę jak można to załatwić jak dorosły zanim zacznie się jakieś obrażanie albo tanie zagrywki!

-Dzień dobry, czy mogłaby Pani podejść do kasy?
-A czym pan płaci? Jak kartą to do samoobsługowej
- Proszę pani, mam bardzo dużo zakupów, pełny koszyk. W kasie samoobsługowej będzie trwało bardzo długo.
-Teraz jestem bardzo zajęta, a niedługo zamknięcie sklepu, nie mogę podejść.
-Przepraszam, ale nie mam obowiązku korzystania z kasy
@MlCHAU: Wydaje mi się, że w Biedrach chyba mają z góry jakąś wytyczną, ile powinno być nabite dziennie na tych kasach samoobsługowych, więc starają się do nich kierować ludzi.

Kiedyś ustawiłem się do taśmy z wypchanym wózkiem i ekspedientka prosiła, żeby pójść na samoobsługową, ja pokazałem na ilość produktów i że to będzie robota... to ona, że nie ma problemu i mi pomoże pakować na samoobsługowej. Raczej pozytywna osoba.

To jak