Wpis z mikrobloga

Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na nocne zakupy bez tłoku i kolejek. Dziś w nocy spędziłem na zakupach chyba z pół godziny bo kupowałem dużo rzeczy w tym zgrzewkę wody, jogurty Zott, Coca-Colę, filety z kurczaka bo akurat z indyka nie było i dużo innych rzeczy. Pełny koszyk, podjeżdżam do pani przy lodówkach i mówię: "Przepraszam czy mógłbym zapłacić w normalnej kasie?" zero reakcji pani dalej grzebie w lodówce. Ponawiam pytanie, odpowiedź "A jak pan będzie płacił?" - jakby to miało jakieś znaczenie - "Jak kartą to ma pan kasy samoobsługowe." i cyk urywa kontakt i układa coś dalej.

Zostawiłem w #!$%@? ten cały koszyk i wyszedłem

Jakby jeszcze pani była uprzejma to bym się zastanowił co zrobić a tak to #!$%@?ę taką obsługę. Nigdy nie dawajcie sobą pomiatać. Kiedyś skarżyłem się na Lidl i nie wiem czy moje działania się przyczyniły do zmian na lepsze, ale Lidl obecnie komunikuje że "normalne kasy również są dla Państwa dostępne" i to jest wyjątkowo jakaś tam zmiana na plus, jak i to że ostatnio nie widzę naganiaczy do samoobsługowych - w Lidlu zawsze zwyczajnie odmawiałem płacenia w samoobsługowych to jeszcze w związku ze wspomnianym wpisem:

https://wykop.pl/wpis/61991829/

Ale Lidl się poprawił i w tym momencie poza samoobsługowymi "PARAGON CZYNI WOLNYM" kasami które dalej traktują ludzi jak złodziei - wygrywa polityką otwartych normalnych kas dla chętnych.

Rozumiem że można skorzystać z kasy samoobsługowej, jak ma się jedną czy dwie rzeczy. Jak nie ma bramek które karzą ci skanować paragon jak jakiemuś złodziejowi xD ale jak sklep odmawia sprzedaży dużych zakupów w normalnej kasie to należy coś z tym zrobić.

Właśnie wysyłam mail do zarządu Biedronki z dokładnym opisem sytuacji, jak odpowiedzą to zawołam plusujących. Miłego dnia.

#biedronka #lidl #polska #programowaniespoleczne #truestory #wpolscejakwlesie
MlCHAU - Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na ...

źródło: a-pr

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
@MlCHAU: A ja tam cie popieram. Tez nie uzywam kas samoobslugowych. Nie dam zastapic ludzi maszynami, to raz. Dwa, jak sie pomyle to za oszustwo jest podobno gorszy paragraf jakbym ukradl do 400 zl czy ilus, takze spadowa, prosze mnie obsluc, albo nara xD
  • Odpowiedz
ja w lidlu w samoobsługowej nigdy nie biore paragonu i wychodze poprzez odsunięcie na chama tej barierki. nikt się nigdy za to nie przyczepił do mnie


@TomekNAUK: ale ty masz silną psychikę.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:
Ale dlaczego po nim jedziesz? Dasz sobie nasrać i będziesz się z tego cieszył? Tym bardziej, że to w interesie sprzedających, że ludzie ich potrzebują. Oni obserwują statystyki płacący gotówką.
  • Odpowiedz
@MlCHAU: u mnie babka potrafiła się drżeć że jak ktoś płaci karta to prosi o przejście do samoobsługowych. Tak na pewno z pełnym wózkiem przejdę i będę sam wszystko nabijał. To mogę zrobić jak mam dwie rzeczy
  • Odpowiedz
@MlCHAU: ja raz w żabce chciałem małe zakupy zrobić. Podchodzę do kasy a pani w tipsach bawi się telefonem i nawet dzień dobry nie powiedziała, tylko bąkneła, że tam się mam skasować (kasa samoobslugowa) i wróciła do swoich czynności. Gdybym nie potrzebował tych produktów to też bym wyszedł. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MlCHAU: Ludzi trzeba traktować jak złodziei, bo ogromna część p0laków to złodzieje.
Np. wśród wędkarzy kłusolstwo kwitnie, ludzie zwyczajnie kradną ryby, których nie mają prawa zabierać, niszcząc innym przyjemność z łowienia i zubożając ekosystem. Takich ludzi są setki tysięcy. Myślisz, że jak będą mogli ukraść parę produktów nie płacąc na samoobsługowej, to tego nie zrobią?

@LocMuinne: OP to jakiś wariat-paranoik i tyle. Skanowanie paragonów to nie jest żaden problem, a
  • Odpowiedz
@MlCHAU nie ma nic bardziej #!$%@? niż kasy samoobsługowe w Biedronce. Regularnie korzystam z 3-4 różnych Biedronek w Krakowie i wiecznie są problemy. Przykłady dla specjalistów, którzy psioczą na opa:
- większe zakupy nie mieszczą się w przegródce do ważenia i z niej wypadają albo trzeba je ugniatać,
- wagi są #!$%@? i lubią niepoprawnie zważyć towar przez co przy dużych zakupach trzeba znosić muchy w nosie i przewracanie oczami Pani albo
  • Odpowiedz
@MlCHAU: nie masz szacunku ani do siebie, ani do innych. Zmarnowałeś czas na zakupy, zwłaszcza w nocy.

Trochę beka, że idziesz do biedry w środku nocy, a wymagasz obsługi jakbyś poszedł do salonu Ferrari i zamawiał piąty egzemplarz w ciągu roku kalendarzowego. xD

Ludzie są różni. Może szef jest #!$%@? i babka przez całą noc musi zrobić więcej rzeczy, niż daje radę. Może pracuje na kilka etatów, bo ma problemy finansowe.
  • Odpowiedz
z zagrody dla p0laka złodzieja xD


@MlCHAU: polak woli wspierać portugalski sklep zamiast własną gospodarkę. Jeszcze chwali się że polskiej obsłudze sklepu zostawił koszyk produktów do odłożenia na półkę.
  • Odpowiedz
Ludzie to mają nasrane w głowach jednak. Brawo dla ciebie, kobita miała dodatkowe zajęcie dzięki kolejnemu jaśnie panu, któremu sie wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał.
  • Odpowiedz