Wpis z mikrobloga

• 594
Ale że wartość domu wzrosła o 100% to tego Dominiczek już nie powie.

@Siateczkasrodplazmatyczna: Raczej to jest taki moment, kiedy taki kredytobiorca sobie uświadamia, że wzrostu wartości domu nie można jednak przeznaczyć na spłatę wyższej raty kredytu XD
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: A co państwo ma z tym wspólnego ? Zanim wziął kredyt ogarnął co to stopy procentowe, inflacja, procent składany i jak w ogóle #!$%@? działa życie, kredyty, banki ?
  • Odpowiedz
@Siateczkasrodplazmatyczna: Raczej to jest taki moment, kiedy taki kredytobiorca sobie uświadamia, że wzrostu wartości domu nie można jednak przeznaczyć na spłatę wyższej raty kredytu XD

@mickpl: kurde gdyby tylko było coś takiego jak LTV i refinansowanie.... Ja się zastanawiam czy to cokolwiek wiesz o nieruchomościach i kredytach ()
  • Odpowiedz
  • 16
@programista15cm i co mu da refinansowanie? wibor jest jaki jest, kapitalu do splaty ma ile ma, na rate moze przeznaczyc ile moze i wychodzi teraz ze 90% to odsetki a 10% to kapital
i co wymyslisz?
  • Odpowiedz
  • 16
@Kolczaneiro: Pan Dominik był na tyle przedsiębiorczy że wziął kredyt pod korek bez marginesu że stopy mogą wzrosnąć? Mam żal do Pana Dominika.
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: jak mu źle to niech sprzeda i kupi sobie mieszkanie za te pieniądze.

A nie, sorry, nie zrobi tak bo zrobił interes życia biorąc po same kule tuż przed największą inflacją jaka mogła go spotkać w wieku do ustatkowania się, glapa go pogłaskał po głowie trzymając stopy na wysokości 1/3 inflacji i jeszcze wszyscy się zrzuciliśmy na wakajki kredytowe dla niego.

Ze wszystkich zmyślonych osób z artykułów w gazetach
  • Odpowiedz
  • 13
@Siateczkasrodplazmatyczna

@Kolczaneiro Ale że wartość domu wzrosła o 100% to tego Dominiczek już nie powie. Ha tfu na was kredyciarze.

A co mu niby daje wzrost wartości domu? To może mieć znaczenie dla kogoś kto kupuje mieszkanie na inwestycje a nie dla siebie.

Ja teraz będę sprzedawał mieszkanie w którym mieszkam by na dom przeznaczyć środki i gówno mi da, że zarobię dużo na sprzedaży mieszkania jak budowa domu w
  • Odpowiedz
Ale że wartość domu wzrosła o 100% to tego Dominiczek już nie powie.

@Siateczkasrodplazmatyczna: no i co mu po tym, przecież nie kupił go inwestycyjnie.

Ha tfu na was kredyciarze.

No tak, bo jak ktoś wziął kredyt to już trzeba go opluwać. Fajnie cię wychowano.
  • Odpowiedz
  • 3
@Siateczkasrodplazmatyczna
Ja myślę, że wobec faktu iż jego pensja wzrosła z 3700 na 4100 na rękę, to pan Dominik ma w gliździe ile wynosi wartość domu. Drożyzna doskwiera ludziom, a sposób spłacania kredytów w Polsce to kurna nawet nie jest żart.
  • Odpowiedz