Wpis z mikrobloga

@kolegaBob na sadisticu siedza #!$%@?, tam nie ma cenzury i jak nie obrażasz innego użytkownika to możesz pisać WSZYSTKO... chyba tylko za pedofilię i zoofilię cię użytkownicy zjedzą, chociaż tego drugiego za zoofilię nie jestem pewny
  • Odpowiedz
To taki kretyński humor, u mnie w robo wielu ludzi to ogląda, a zachowują się potem normalnie a kretyńskie żarty wymieniają między sobą. Ja tam jednak tego nie pochwalam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wy moralfagi nigdy nie przestaniecie bawić xD


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: A mnie takie spierdokleksy w twoim rodzaju xD Wielkie internetowe kozaki spod tagów blackpill i przegryw z żołnierzem w avku a IRL boicie się spojrzeć kasjerce w twarz i pocicie przebywając więcej niż 5 minut poza piwnicą.
  • Odpowiedz
nie sądzę, mirki dobre chłopaki są. Czasem się tylko zgrywają, ale to takie zaczepki na zasadzie "kto się lubi ten się czubi"


@damienbudzik: pewnie, czasami tylko kogoś wystalkują, zrobią raid na wszystkie profile w mediach społecznościowych, będą pisać do wszystkich znajomych i rodziny żeby obcej osobie zniszczyć życie, sfotografują obcą kobietę na ulicy żeby wrzucić tu jej zdjęcie czy wystawią randomową dziewczynę z tindera żeby stała pół godziny na deszczu,
  • Odpowiedz
@kolegaBob: chciałbym żeby takie osoby podpisywały się pod takimi komentarzami swoim imieniem, nazwiskiem i miały swoją mordę w awatarze, żebym ewentualnie spotykając któregoś na swojej drodze wiedział komu pluć pod nogi
  • Odpowiedz
@kolegaBob: i ten tekst o pionizacji niczym ratownicy z Indii nawet mnie rozbawił, przypomniały mi się tez czasy jak na sadolu sporo prostował użytkownik o nicku „fantastico” który używał #!$%@? składni xD
  • Odpowiedz