Aktywne Wpisy

lubie-sernik +10
Co lubicie? Ale jedna rzecz.
Bo ja lubię np. sernik
Bo ja lubię np. sernik

lubie-sernik +42
Dawniej się pisało, że nocna to już nie nocna. Ale wtedy siedziało tu parę osób, dostawało się plusy i jakoś to szło do przodu.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.




Jesteś tylko numerkiem
Nawet jeśli my napiszemy co trzeba dokładnie zrobic to i tak tego nie zrobisz, czekasz na jakąś złotą poradę która nie istnieje w tym przypadku. Dziewczyna jest stracona i jedyne co możesz zrobić to się od niej odciąć bo nic z tego nie będzie.
Ale się nie odetniesz, dlatego napisałeś tutaj z nadzieją że będzie jakieś inne wyjście. Nie będzie.
@mirko_anonim: Ty już prawie zaplanowałeś imiona dzieci i bóldupisz, ze dziewczyna nie rzuca dla ciebie całego dotychczasowego życia.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
@mirko_anonim: nie