Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Spotykam się od półtora miesiąca z dziewczyną, która zachowuje się mega dziwnie w stosunku do mnie. Wychowywała się bez ojca i miała trochę trudne życie wcześniej, no ale do rzeczy przykłady zachowań
1. Gdy się widzimy, zachowujemy się jak para, chodzimy za ręce, czułości i wspólne pieszczoty. Czasem seksy, ale mam wrażenie że trochę unika tych spraw. Rozmawiałem z nią o tym, powiedziała że boi się trochę że ją "wyrucham i zostawie", no ale dziwne bo #seks był na drugim spotkaniu i spotykamy się dalej.
2. Dziewczyna bardzo lubi tańczyć, generalnie raczej typ imprezowiczki, ja jestem powiedziałbym "spokojny". Chodzi co tydzień do klubu z przyjaciółka, srednio mi to odpowiada, bo wiadomo po co czesto chodzi sie do klubow, ale nie chce jej jakoś ograniczać więc nic nie mówię na ten temat. Niby często mi opowiada o tym że dużo osób do niej podbija i czasem z kimś pogada, ale i tak jestem srednio ufny dalej jeśli o to chodzi, jest dość atrakcyjna.
3. No właśnie, przyjaciółka. One są bardzo zżyte że sobą, czasem mam wrażenie że ona stawia ja na pierwszym miejscu przede mną. Dużo sytuacji jest, że ona ma pracujący weekend, i mając sobotę wieczór wolny spotyka się z koleżanką a mnie "upycha" gdzieś na niedzielę, #!$%@? mnie to strasznie.
4. Atencjuszka instagramowa. Dużo osób do niej pisze, a ona zamiast nic nie odpisywać to wchodzi z nimi w jakieś dialogi. Dla mnie mega słabe.
5. Małe zaangażowanie? Wszystkie spotkania organizuje ją, ona nie ma problemu żeby do mnie napisać pierwsza, ale nigdy nic nie proponuje. Rozmawiałem z nią o tym i powiedziała, że rozumie, trochę się poprawiło ale i tak z 2/10 propozycji spotkań jest jej.

Nie wiem, jestem generalnie typem zazdrośnika i o tym wiem, sytuację z kobietami w moim życiu tylko mnie utwierdziły że nie warto zawsze ufać, ale zauroczyłem mocno się w tej lasce i czasem jak widzę jej zachowanie to mnie to bardzo denerwuje. Mam przeczucie że trochę przesadzam, a jak to wygląda z waszej strony?
#zalesie #rozowepaski #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
@mirko_anonim: ma problems psychiczne, wymaga zabawy jak z dzieci, bo brak rodzica deformed strasznie psychike na slabego osobnika; w sytuacji nierobstwa z kims przebywajac popada w depresję jesli nie otrzymuje nalezytej atencji, sily psychicznej drugiej osoby, bez tej atencji nie ma życia dla niej tylko gniot myslowy, strach, stąd pcha sie do imprez żeby nie tracic wizerunku normalnej dxiewczyny bez szram na psychice
@mirko_anonim: doskonale wiesz co trzeba zrobić ale tego nie zrobisz
Nawet jeśli my napiszemy co trzeba dokładnie zrobic to i tak tego nie zrobisz, czekasz na jakąś złotą poradę która nie istnieje w tym przypadku. Dziewczyna jest stracona i jedyne co możesz zrobić to się od niej odciąć bo nic z tego nie będzie.
Ale się nie odetniesz, dlatego napisałeś tutaj z nadzieją że będzie jakieś inne wyjście. Nie będzie.

Ale