Wpis z mikrobloga

Barany z PISU to jednak fachowcy... Dymają ludzi, a prosto w oczy mówią im że im pomagają.

Przecież #kredyt2procent to czyste złoto.
Piękne kajdany na niewolnika,

kredyt nie 2% tylko 4.91 % ( marża banku + wibor pomniejszony o dopłate)
nie zero wpłaty własnej a wymagana wplata własna w przypadku domu ziemia
Nie-bezpieczny kredyt, bo nadpłacać nie możesz. Nie możesz wyjść z kredytu w ciągu 10 latt heheheheh

No i wisienka na torcie Brak możliwości sprzedaży, jeśli twoja sytuacja materialna nie pozwala ci spłacać
to jak sie spóźnisz z ratą tracisz w danym okresie dopłaty. XDDDDDD

To kooorwa się nie dzieje naprawdę

a wystarczyło, zrobić tak że płacisz 20 % podatku jesli sprzedasz nieruchomość w ciągu 5 lat. Jesli jest twoja nie mieszkalną nieruchomością (drugą)
Dla fliperów od razu podatek 20 % i podatkowanie 20 % każdej sprzedawanej obecnie nieruchomości której od zakupu nie upłynęło 10 lat

Do tego podatkowanie jak jak w Hiszpanii czy Włoszech każdej kolejnej nieruchomości przy zakupie.

W taki sposób sie skutecznie chłodzi rynek.

We Włoszech czy Hiszpanii masz tansze nieruchomosci mieszkalne jak w polsce. Proszę mi nie brac apartamentów z wielkimi tarasami z widokiem na może jako przykład drogich. Bo takie frykasy zawsze były dla najbogatszych

#nieruchomosci #finanse #kredythipoteczny #bekazpisu
  • 36
@GOHAN: zaznaczyłem wyraźnie: chyba. Bo po co mam się zapoznawać z ustawą, z której wiadomo że nie skorzystam, podobnie jak większość ludzi 30+?
@GOHAN: nie mierz wszystkich miarą swojego schorzenia. Przecież podstawowym warunkiem jest brak posiadania już nieruchomości. Ile masz osób w tym wieku w takiej sytuacji?
@goferek: Nie wiem, nie prowadzę statystyk. Ale jak nie masz pojęcia (nie wspomnę już o tym, że to, co tak szumnie napisałeś pod przykrywką słowa "chyba" było już tutaj na wykopie wałkowane 100 razy) to nie wypowiadaj się w tematach, które zasłyszałeś gdzieś tam i nie sprawdziłeś, bo jeszcze ktoś Ci w to uwierzy i będzie szerzył te głupoty dalej.
@dzikuZplasriku: We Włoszech i Hiszpanii mieszkania nie są tańsze niż w Polsce. Byłam w tym roku wiosną w Walencji, nie jest to jakieś bardzo turystyczne miasto. Zerknęłam na ceny nieruchomości na typowych osiedlach mieszkaniowych i jest drożej.
Da się kupić tanio dom na nieatrakcyjnej wsi, ale tak samo jest w Polsce. Mąż ostatnio sprzedał dom rodzinny w cenie 50 tysięcy.