Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, w sumie już od dawna. Może to spier@#$enie może jakaś sztywność i zaściankowość, ale czuję pewnego rodzaju obrzydzenie do ludzi, którzy mieli wielu partnerów seksualnych kiedy się o tym dowiaduję.

Mam takie poczucie jakby oni byli... nie wiem... brudni? Dlatego nie dziwię się reakcji faceta tej dziewczyny. Może on cierpiał na to samo co ja.

Jak sobie można z takim czymś radzić?

##!$%@? #przemysleniazdupy #oswiadczeniezdupy #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Mam taki problem, w sumie już od dawna. Może to spier@#$enie może jakaś s...

źródło: temp_file8850794246160440205

Pobierz
  • 105
@aarahon Nic w tym złego poza jakąś tam szkodliwością społeczną w szczególności kiedy ktoś promuje i obnosi się z takim podejściem do jednak intymnych spraw. To tak samo jak z homoseksualizmem, dzisiejszym problemem nie jest istnienie takich ludzi lecz próba promocji ich i pokazywania że takie zachowania muszą być wspierane jakoś nie widzę żeby nikt organizował lub spierał pary heteroseksualne Żeby były miesiące wsparcia dla Heteroseksualistów. Problemem jest to że ludzie lekkich
  • 0
Ludzie puszczają się na lewo i prawo i robią ku@wę z logiki mówiąc że to normalne i że wszyscy tak powinni robić


@pav40 czytałam ostatnio badania, w których kiedy ludziom zaproponowano pójście na randkę z kimś, kto miał 4 partnerów 6 na 9 chciało iść na randkę, a kiedy dowiadywali się, że ta osoba miała ponad 60 partnerów już tylko 2 na 9 chciało się spotkać.
  • 1
No jeśli lubi seks to co w tym złego?


@aarahon a jest ktoś, kto nie lubi seksu? Jak można nie lubić ¯_(ツ)_/¯

Problem się pojawia kiedy takie osoby owszem lubią mieć wielu partnerów, ale już żeby się do tego przyznać to niekoniecznie.

Tu jest np. artykuł wyjaśniający dlaczego facetowi trzeba kłamać z iloma facetami się spało.
WielkiNos - >No jeśli lubi seks to co w tym złego?

@aarahon a jest ktoś, kto nie lub...

źródło: temp_file9082570949904108907

Pobierz
@WielkiNos: a dlaczego nie nagłośnisz tego, że kobiety też mają takie obrzydzenie do przeroochanego faceta? Wykopki obrażają "puszczalskie kobiety" ale twierdzą jednocześnie, że na puszczalskich facetów lecą wszystkie kobiety.
@AlienFromWenus No tak większość gadzich mózgów nie ma problemu z tym żeby związać się lub tylko przespać z puszczalskim facetem co nie zmienia faktu że wielu ludziom nie pasuje puszczalstwo i rozumieją że jest szkodliwe społecznie.