Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, w sumie już od dawna. Może to spier@#$enie może jakaś sztywność i zaściankowość, ale czuję pewnego rodzaju obrzydzenie do ludzi, którzy mieli wielu partnerów seksualnych kiedy się o tym dowiaduję.

Mam takie poczucie jakby oni byli... nie wiem... brudni? Dlatego nie dziwię się reakcji faceta tej dziewczyny. Może on cierpiał na to samo co ja.

Jak sobie można z takim czymś radzić?

##!$%@? #przemysleniazdupy #oswiadczeniezdupy #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Mam taki problem, w sumie już od dawna. Może to spier@#$enie może jakaś s...

źródło: temp_file8850794246160440205

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@WielkiNos: u mnie to poprostu czerwona flaga że kobieta traktuje relacje z innymi bardzo płytko. Zresztą u innych chopów postawa pod tytułem poznać babe tylko po to zakisić ogóra też jest dla mnie niezrozumiała.
  • Odpowiedz
przecież to jakiś stulejarz


@Weronisia97: nie, to kobieta, tylko z wielkim nosem

przeżywający swoje prawictwo i odrzucenie przez społeczeństwo

pochwal się swoim wiekiem i przebiegiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie ma to jak oceniać ludzi nie za to jacy są tylko za to ilu mieli partnerów


@aarahon: jeśli osoba ru*ha wszystko co się rusza, albo jest traktowana jedynie jako materac, to właśnie dużo mówi o danej osobie
  • Odpowiedz
@WielkiNos najzabawniejsze że największy z tym problem maja osoby samotne. one też sa najbardziej zainteresowane cudzym życiem seksualnym. zupełnie niczym księża
  • Odpowiedz
kosmemofobię?


@WielkiNos: Podana fraza - kosmemofobię - nie została odnaleziona.

Podpowiedzi:

Sprawdź, czy wszystkie słowa zostały poprawnie napisane.
Spróbuj użyć innych słów kluczowych.
Spróbuj użyć bardziej ogólnych słów kluczowych.
  • Odpowiedz
@WielkiNos  Mam bardzo podobnie najbardziej śmieszy mnie wyzywanie takich ludzi od właśnie stulejarzy,konserw zasciankowcow. Ludzie puszczają się na lewo i prawo i robią #!$%@?ę z logiki mówiąc że to normalne i że wszyscy tak powinni robić. Tylko dlatego że chcą usprawiedliwić swoją według mnie głupotę i nie możliwość kontrolowania swojego popędu. Normalnie jak zwierzęta. Nie jestem zwolennikiem zaglądania nikomu do łóżka ale uważam że ogólno przyjęte nowe normy obyczajowe To czyste
  • Odpowiedz