Wpis z mikrobloga

@paragonik: W obławie augustowskiej czynny udział brały oddziały LWP. Myślałem że chociaż rzuciłeś okiem na to co wrzucasz.

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Dosłownie pierwszy akapit o przebiegu

Od 10 do 25 lipca 1945 oddziały należące do 3 Frontu Białoruskiego[3][4] (według innych źródeł 1 Frontu Białoruskiego[5]) (według ustaleń IPN były to oddziały 50 Armii[1]) i jednostki 62 Dywizji Wojsk Wewnętrznych NKWD,
@paragonik śmiesznie się czyta tę dyskusję, gdy pamięta się jak swego czasu @Towarzysz_Moskvin był największym góru neuropy, drugim korolukiem, po zaoraniu pewnego głównego prawicowca na wykopie w dyskusji na temat roli chrześcijaństwa w wynalezieniu pieca czy coś w tym stylu xD

ogólnie to kiedyś na ciebie plułem bo miałem za typowego lewackiego trolla, ale teraz uważam że obecnie nie ma nikogo na tym portalu o tak szerokiej wiedzy w tematach politycznych
@paragonik a co do samej dyskusji, Rosjanie jako ZSRR nie mieli na celu eksterminować Polaków z danych terenów w jak najbardziej brutalny sposób tylko pozbyć się wszystkich tych którzy mogli stawiać opór władzy komunistów.

Jest naprawdę kolosalna różnica między zastrzeleniem polskich żołnierzy z pistoletu w tył głowy, a paleniem małego dziecka żywcem w snopku siana

nie zmienia to oczywiście faktu że czerwoni ruscy to także ludobójcy i zbridniarze
@Towarzysz_Pawulon: Dawne dzieje cumplu. Dalej jestem lewakiem i dalej irytuję mnie ociężałość umysłowa i ignorancja różnica jest taka że o ile dawniej dawało się czasem podyskutować nawet z korwinistą czy konserwą o tyle obecnie dość często nie idzie prowadzić dyskusji nawet we własnym bajorze.

Nie wiem jak tam na prawnicy ale na lewicy wszyscy okopali się w swoich bezpiecznych banieczkach gdzie nie ma miejsca na jakąkolwiek wymianę poglądów a nic nie