Wpis z mikrobloga

@yungdupa

@cinu4: dlaczego tak bardzo ciśniecie temat wolynia? przecież widać że już nikogo to nie interesuje


To chyba w tej chwili dosłownie jedyna dyplomatyczna sprawa, o jakiej w Polsce się mówi.
No i dziś rocznica, więc nie powinno cie dziwić, że jest o tym sporo w mediach
A jeśli Twoja rodzina zginęła na wolyniu i masz to w dupie to musisz być wyjątkiem, ludzie na świecie generalnie chcą mieć zmarłych ze
@yungdupa: Przecież jakby nikogo temat nie obchodził to Ukraińcy by nie czcili morderców, pozwoliliby na ekshumację ofiar i po temacie by było. Ale temat obchodzi Ukraińców bo nadal sobie czczą morderców i opłakują bohaterską śmierć Saszki co go gwałcona Polka ostatnim podrygiem zadźgała. Best we can do to groźby śmierci i rozbicie jajka na prezydencie komorze xD
się tylko ofiary tej zbrodni,


@Shatter: Przede wszystkim powinni przepraszać sprawcy, a nie przypadkowe osoby. Inaczej to wychodzi komicznie, jak kwasniewski przepraszający za jedwabne. Nie wiadomo kogo i w czyim imieniu. Chyba swoim. Co ci dadzą przeprosiny urzędnika jakiegoś reżimu, gdy czlonek danej grupy, tych zbrodni (słusznie), nie czuje się winny.

ruscy nie powinni przepraszać


@Shatter: Zbrodniarze powinny być, przede wszystkim, pociągnięci do odpowiedzialności.
@niebieskatrytytka czyli dyplomaci twoim zdaniem nie mają sensu, bo przepraszać powinien przestępca, a nie dyplomata w jego imieniu?
Bardziej by cię ucieszyły przeprosiny losowego kacapskiego żołnierza, który wali rakietami w cywili, czy szojgu albo putina?
zdaniem nie mają sensu,


@Shatter: Tak, przeprosiny osoby nie odpowiedzialnej za czyn, w imieniu osób które za ten czyn również w ogóle nie czują się odpowiedzialne, a przepraszanymi osobami nie są ofiary czynu, są dla mnie śmieszne. Ja się nie poczuwam do przeprosin urzędasa i w żadnym wypadku nie robi tego w moim imieniu, co najwyżej w swoim własnym. Jeśli udaje, że robi to również za mnie, staje się tylko żałosny,