Wpis z mikrobloga

@cinu4: też interesujące, że kiedy chcą zrzucać odpowiedzialność i relatywizować zbrodnie to przywołują rosyjskie zbrodnie (jakby ktoś im zaprzeczał). Ciekawe, że Ukraina natychmiast jest porównywana z Rosją, prawda?
  • Odpowiedz
@cinu4: typie #!$%@? z każdej strony prawaki sraja tym wolyniem, serdecznie w dupie mam jakieś ekshumacje, przeprosiny, to kogo czczą Ukraińcy, to gdzie są ofiary pogrzebane i 2137 metod zabijania, daj mi po prostu mieć #!$%@? i pić piwo w spokoju bez napotykania się na każdym kroku na jakiegoś krzykacza wolynskiego xdddddd

i tak swoją drogą, część mojej rodziny zginęła zabita przez Ukraincow na Wołyniu, dalej nie zmienia to mojego nastawienia
  • Odpowiedz
@yungdupa najlepsze, że przeprosiny były xD

Pomijam już serio fakt, że te samy osoby, które wołają Wołyń w dupie maja polskie zbrodnie. Nie potrafią patrzeć dalej niż czubek własnego nosa, wiecznie żyją przeszłością i nigdy nie będzie lepiej w naszym środowisku.
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: no i gicik że zezwierzecenie, przynajmniej nie muszę przejmować się jakimiś zaszłościami historycznymi i na nich opierać swojego światopogladu, po prostu mam #!$%@? xD

hurr durr banderowcu xD dla ciebie to jest taka abstrakcja że ktoś może mieć po prostu w dupie te spory wolynskie że musisz wyzywać xD
  • Odpowiedz