Wpis z mikrobloga

"Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięcy osób na streamach, oczywiście na stronie na którą praktycznie nikt z Polski nie wchodzi
- dalej zarabia kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych na donejtach
- dalej ma 1000 +/- subow na kicku, co daje mu dodatkowe kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie (kick pobiera 5% prowizji zaledwie)
- dalej ma współprace bardzo dobrze płatne (keydrop płaci ogromne pieniądze, jest też betclic na Instagramie, ostatnio też widziałem jakąś gierkę reklamował)
- dalej są prowadzone rozmowy z FAME i chcą żeby walczył (a na kontrakcie kwota w okolicach miliona)
- dalej prowadzi życie jakie prowadził (drogi dom, drogie samochody, nowe rolexy, na niczym nie oszczędza)

Nitro radził sobie, radzi i będzie sobie radził, a jego życie będzie wyglądało lepiej od 99% osób na całym wykopie, nawet jak zbanuja go w całym internecie. Ludzie z jego ilorazem inteligencji zawsze lądują na samym szczycie.

HEJT w komentarzach = ból dupy
Każdy komentarz obrażający jego rodzinę (wjazdy na kilkuletniego syna itd. usuwam, nie zablysniesz)

#famemma #nitro #nitrozyniak
Daddy2137 - "Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięc...

źródło: temp_file1287699713337929426

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Daddy2137: szczerze lepiej się to ogląda niż nitra. Chociaż z dziećmi mogę to oglądać. A moja starsza córka ma dokładnie 10 lat ;) i może ciężko w to uwierzyć ale jest podobna do mnie.
  • Odpowiedz
@Daddy2137: nawet nie wiem o kim mówisz #!$%@? ale skoro przez słowa jakiegoś randoma z internetu siedzisz tu i odpowiadasz każdemu bo w ich "mniemaniu" zostaniesz zaorany jak tego nie zrobisz i olaboga krzywda wielka się stanie, to ja już więcej się nie odzywam bo przykro mi się robi xD
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Bronisz chłopa który między innymi pomawiał Izaka o to że zdradzał swoją żonę, sugerował że Rock gwałci swojego syna. Jak się z tym czujesz? Nitro spadł z YT i tyle, zabrał swoją wiarę która tak jak ty pójdzie za nim w ogień na Kicka gdzie prawi swoje "mądrości". Niech sobie żyje.
  • Odpowiedz
Tej nitro, żebyś się nie kitroł
spedalo*a blacio z ruskiego in-vitro

yebac fraj*ra utrzymanka dziecka tejkfana to obowiązek nie tylko wykopka ale każdego użytkownika internetu

@Daddy2137
  • Odpowiedz
@Napierii: Tobie się chyba #!$%@?ło coś w głowie? Gdzie usuwam twoje komantarze? Jak piszesz bezsensu i nie na temat to usuwam. Proste. Naucz się czytać ze zrozumieniem to nie będę musiał kasować spamu jaki robisz.

Potulny? A kim Ty jesteś żebym był potulny do Ciebie? Kolejny farmazon.
  • Odpowiedz
@sayo300: W Monopoly się nie liczy, poza tym chłopie Ty się zachwycasz filmami Mortalcia XD A Ty piszesz, że masz swoje lata. Ile Ty masz lat, że filmy dla 10 latków Cię interesują? XD
  • Odpowiedz
@danoneek: "Gdzie usuwam twoje komantarze? Jak piszesz bezsensu i nie na temat to usuwam." ty #!$%@? sam siebie wyjaśniasz. Żałosny jesteś. Wyjaśniłem cię słownie i z chęcią, jeśli znalazłbym czas, zutylizował bym ostatecznie na macie.
  • Odpowiedz
nitro to już jest na śmietnisku i żadne wpisy próbujące go bronić nic nie dadzą xD
btw. jeżeli fame tak walczy o niego to z niecierpliwością czekam na jego walke bo pewniak kupon zawsze w gazie ;) pozdro
  • Odpowiedz