Wpis z mikrobloga

"Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięcy osób na streamach, oczywiście na stronie na którą praktycznie nikt z Polski nie wchodzi
- dalej zarabia kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych na donejtach
- dalej ma 1000 +/- subow na kicku, co daje mu dodatkowe kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie (kick pobiera 5% prowizji zaledwie)
- dalej ma współprace bardzo dobrze płatne (keydrop płaci ogromne pieniądze, jest też betclic na Instagramie, ostatnio też widziałem jakąś gierkę reklamował)
- dalej są prowadzone rozmowy z FAME i chcą żeby walczył (a na kontrakcie kwota w okolicach miliona)
- dalej prowadzi życie jakie prowadził (drogi dom, drogie samochody, nowe rolexy, na niczym nie oszczędza)

Nitro radził sobie, radzi i będzie sobie radził, a jego życie będzie wyglądało lepiej od 99% osób na całym wykopie, nawet jak zbanuja go w całym internecie. Ludzie z jego ilorazem inteligencji zawsze lądują na samym szczycie.

HEJT w komentarzach = ból dupy
Każdy komentarz obrażający jego rodzinę (wjazdy na kilkuletniego syna itd. usuwam, nie zablysniesz)

#famemma #nitro #nitrozyniak
Daddy2137 - "Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięc...

źródło: temp_file1287699713337929426

Pobierz
  • 95
@Daddy2137: długo myślałeś nad odpowiedzią widzę że z autopsji piszesz. A no fakt jak by nie ja to byś teraz szczekał a nie mówił taka była impreza. Pozdrów mamę :) Ona będzie wiedziała od kogo.
@sayo300 świetnie, że mi tu rzucasz jakimiś teksami, które mają więcej lat niż ty IQ. Sam się zezlomowales swoją głupotą xD i nie myślałem długo, mam życie poza internetem i nie siedzę jak ty 24/7 na forum ze śmiesznymi obrazkami
@Daddy2137: Mam już swoje lata i zdążyłem zauważyć że każdy jak czegoś nie ma to stara sie wmówić innym że to ma mówiąc o czymś dużo.
Nitro mówi dużo o pieniądzach ty o ilorazie inteligencji jak ładnie widać czego komu brakuje. XD
@Daddy2137 argumentów? przecież tu nie ma żadnej dyskusji tylko beka, że są takie osoby jak ty które całują patologie po dupie.
Akurat ta łajza obrażała rodziny innych bez żadnej refleksji dlatego więc jest to dobry sposób na określenie tego degenerata. Zresztą więcej przemawia za tym że to dziecko takefuna niż mlekowego
@sayo300 nitro mowil ze ma w #!$%@? siana, jak rzeczywiście mial w #!$%@? siana. Może jeszcze powiesz, że jak zawalczyl na fejmie 2 razy w ciągu 2 miesięcy, to wtedy też udawal bogacza? może miał kontrakt na 50k za walke? XD wykopek zlomowany, zero oporu. Mam dużo IQ, nikt nigdy ze mna nie wygrał dyskusji