Wpis z mikrobloga

"Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięcy osób na streamach, oczywiście na stronie na którą praktycznie nikt z Polski nie wchodzi
- dalej zarabia kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych na donejtach
- dalej ma 1000 +/- subow na kicku, co daje mu dodatkowe kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie (kick pobiera 5% prowizji zaledwie)
- dalej ma współprace bardzo dobrze płatne (keydrop płaci ogromne pieniądze, jest też betclic na Instagramie, ostatnio też widziałem jakąś gierkę reklamował)
- dalej są prowadzone rozmowy z FAME i chcą żeby walczył (a na kontrakcie kwota w okolicach miliona)
- dalej prowadzi życie jakie prowadził (drogi dom, drogie samochody, nowe rolexy, na niczym nie oszczędza)

Nitro radził sobie, radzi i będzie sobie radził, a jego życie będzie wyglądało lepiej od 99% osób na całym wykopie, nawet jak zbanuja go w całym internecie. Ludzie z jego ilorazem inteligencji zawsze lądują na samym szczycie.

HEJT w komentarzach = ból dupy
Każdy komentarz obrażający jego rodzinę (wjazdy na kilkuletniego syna itd. usuwam, nie zablysniesz)

#famemma #nitro #nitrozyniak
Daddy2137 - "Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięc...

źródło: temp_file1287699713337929426

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Wykopków boli rzeczywistość, a ja powiem tyle. Mimo, że lata mi to czy on zarabia 10k czy 100k to... No i zajebiście, niech sobie radzi tak dalej żeby tylko bardziej wykopków dupła piekła XD
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Nic mnie nie boli bo to co napisałeś jest kłamstwem. Mleko stracił bardzo dużo i nawet sobie nie wyobrażasz jak dużo. I jedyne osoby które boli dupa to zapłakana armia przedszkolaków, zeich idol spadł z rowerka. A ty @danoneek się nie #!$%@? bo już wczoraj cie wyjaśniłem pało życiowa.
  • Odpowiedz
@Daddy2137: ehh .. jeśli 82 zł za 6h streema to są tysiące to faktycznie super sobie radzi. Nie fame już go nie chce. ma nowe gwiazdy pozyskane z HL. A inni sponsorzy przecież też zrewidowali swoje stawki i to co bylo przed banem już nie obowiązuje. No i zebranie o większe donejty na streemach. Podsumowując no żyje jak król xd. Powiem tyle że jest tam gdzie powinien być a mianowicie na
  • Odpowiedz
  • 0
@sayo300 a no, pewnie zarabia co streama 82zl XD Musisz chyba oglądać każdy stream, że coś takiego wiesz, albo rzuciles farmazonem, wybierz sobie mniej kompromitująca opcje dla ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º) a fejm go chce, walka z Wardęga dalej aktualna. Co do sponsorów, on zawsze miał betclica tylko na Instagramie, a tam zasięgi praktycznie identycznie, więc nie wiem o czym ty mówisz XD kolejny wykopek zezłomowany, latwo
  • Odpowiedz
@danoneek: Ale tam na bani niezła odklejka. Po #!$%@? mam z tobą prowadzić jakąkolwiek dyskusję jak już na samym jej początku usuwasz moje komentarze? Wczoraj to pokorny jak piesek byłeś a dziś zgrywasz jakiegoś kozaka. A boli to ciebie dupka po wizycie kolegów. Przed banem, fakt zarabiał lepiej ode mnie lecz teraz wątpię.
  • Odpowiedz